Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
Salvador Dali
Period: 1904-1989

“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.

“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.
Dim. Ø 20 cm
SKU: 2508150751.
Category: Uncategorized.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 1000 / 1250
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Dali

  • #524
    Salvador Dali

    “The Ship”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 16/300.

    “The Ship”. Sérigraphie signée et numérotée 16/300 hors planche.
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #524
    Salvador Dali

    “The Ship”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 16/300.

    “The Ship”. Sérigraphie signée et numérotée 16/300 hors planche.
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524
    Salvador Dali

    “The Ship”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 16/300.

    “The Ship”. Sérigraphie signée et numérotée 16/300 hors planche.
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524
    Salvador Dali

    “The Ship”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 16/300.

    “The Ship”. Sérigraphie signée et numérotée 16/300 hors planche.
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524
    Salvador Dali

    “The Ship”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 16/300.

    “The Ship”. Sérigraphie signée et numérotée 16/300 hors planche.
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524
    Salvador Dali

    “The Ship”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 16/300.

    “The Ship”. Sérigraphie signée et numérotée 16/300 hors planche.
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524
    Salvador Dali

    “The Ship”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 16/300.

    “The Ship”. Sérigraphie signée et numérotée 16/300 hors planche.
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524
    Salvador Dali

    “The Ship”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 16/300.

    “The Ship”. Sérigraphie signée et numérotée 16/300 hors planche.
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524
    Salvador Dali

    “The Ship”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 16/300.

    “The Ship”. Sérigraphie signée et numérotée 16/300 hors planche.
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524
    Salvador Dali

    “The Ship”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 16/300.

    “The Ship”. Sérigraphie signée et numérotée 16/300 hors planche.
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524
    Salvador Dali

    “The Ship”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 16/300.

    “The Ship”. Sérigraphie signée et numérotée 16/300 hors planche.
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524
    Salvador Dali

    “The Ship”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 16/300.

    “The Ship”. Sérigraphie signée et numérotée 16/300 hors planche.
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524
    Salvador Dali

    “The Ship”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 16/300.

    “The Ship”. Sérigraphie signée et numérotée 16/300 hors planche.
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More