#76
Een gobelin naar XVIIe eeuws voorbeeld.
#406
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#146
Mahoniehouten Lodewijk XVI commode in Adamstijl. Drie laden en met grijsmarmeren blad. XIXde eeuw.
#339René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Huis in landschap”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
#440
Een parelhalssnoer met verzilverd metalen slot.
#625
#373Michelin
Een promotionele pennenhouder van handgeschilderd kunststof.
#424Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘62.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Monogrammeé et datée ‘62.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#303Flygsfors
#387
Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd wit marmeren beeld met voorstelling van Krishna die de koe melkt. Poten gerestaureerd.
Une statue en marbre blanc sculpté et polychrome représentant Krishna traitant la vache. Jambes restaurées.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#518
Een Chinees porseleinen zalfpot met logo van de V.O.C. Onderaan gemerkt.
#572
Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.
Deux statues africaines allongées d’ancêtres en bois. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 148 cmEstimate: € 200 / 240