‘Zonder Titel’ (2013), een getekende offset print. Jan de Cock. Niet ingekaderd.
Jan De Cock

'Untitled' (2013), a drawn offset print. Jan de Cock. Not framed.
Dim. 50/70
SKU: 2810250529.
Categories: Grafiek, Papier.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #529
Estimate: € 80 / 120

  • #174
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘Au Marche’, een monochrome ets. Getekend; J. De Bruycker.

    'Au Marche', a monochrome etching. Signed: J. De Bruycker.
    Dim. 42/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #144
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘De wrok van Signoor’, een monochrome ets. Getekend, 1930. 1ste staat.

    'The Resentment of Signoor', a monochrome etching. Signed; J. De Bruycker, 1930. 1st state.
    Dim. 63/49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #254
    Lieven Walschap

    ‘Zittend naakt’, gemengde techniek op papier. Getekend.

    'Seated nude', mixed media on paper. Signed; L. Walschap.
    Dim. 58/45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    ‘Les Velours’, Matisse. Reproductie naar het werk in de collectie van het MoMA. Zeefdruk gepubliceerd door Segers, gedrukt in Florence door Acte II, 2010.

    ‘Les Velours’, Matisse. Reproduction of the work in the MoMA collection. Silkscreen print published by Segers, printed in Florence by Acte II, 2010.
    Dim. 134/39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #164
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘Kultur, allegorie op de eerste wereldoorlog’, een monochrome ets. Getekend. 2e staat, gedrukt op twee exemplaren.

    'Culture, allegory on the First World War', a monochrome etching. Signed; J. De Bruycker. 2nd state, printed in two copies.
    Dim. 78/52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #304
    Constant De Busschere
    Period: 1876-1951

    “Drie boerenpaarden”, een ets op papier, niet gesigneerd.

    "Three farm horses", an etching on paper, unsigned.
    Dim. 53 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #534
    Peter Van Dooren
    Period: 1973-

    ‘Typische figuratie’, abstracte compositie in viltstift op papier. Getekend met monogram; P. D.

    'Typical figuration', abstract composition in felt-tip on paper. Signed with monogram; P. D.
    Dim. 80/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102
    Fred Bervoets
    Period: 1960

    ‘Oud Antwerpen’, een monochrome ets. Getekend; Bervoets, ‘60. Niet genummerd.

    'Old Antwerp', a monochrome etching. Signed; Bervoets, '60. Not numbered.
    Dim. 37/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #382
    Jef Van Tuerenhout

    ‘La Gardienne’, lithografie in bruintinten. Getekend; Jef Van Tuerenhout. Epreuve d’Artiste.

    'The Caretaker', lithograph in brown tones. Signed; Jef Van Tuerenhout. Artist's Proof.
    Dim. 73/51 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #354
    A. Verschueren

    Een lot van vijf naakten, monochrome etsen. Getekend; A. Verschueren.

    A lot of five nudes, monochrome etchings. Signed; A. Verschueren.
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #282

    ‘Landschap met gracht en knotwilgen’, gemengde techniek op papier. Draagt het monogram H B.

    'Landscape with canal and pollard willows', mixed media on paper. Signed with the monogram H B.
    Dim. 48/39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    ‘Naaktstudies’, gewassen inkt op papier. Een set van twee tekeningen naar model. Getekend; C. Vanderbeek.

    'Nude studies', ink wash on paper. A set of two drawings from a model. Signed; C. Vanderbeek.
    Dim. 51/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #92
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets, niet getekend, met witte vlekjes op het papier.

    "The Cathedral of Rouen". Etching, unsigned, with white spots on the paper.
    Dim. 64/53 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #564
    Petrus Verbist

    ‘Dioecesis Eposcopatus Antverpiensis’, een 17e eeuwse ingekleurde gravure. Toegevoegd het boek; ‘Hoogtepunten uit de wereld van de Cartografie’, door Tony Campbell.

    'Dioecesis Episcopatus Antverpiensis', a 17th-century hand-colored engraving. Included is the book; 'Highlights from the World of Cartography', by Tony Campbell.
    Dim. 36/41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #594

    ‘Staand naakt met kraanvogels’, een heliografie naar het werk van Félicien Rops.

    'Nude standing with cranes', a heliograph based on the work of Félicien Rops.
    Dim. 12/8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #522
    Frans Masereel

    ‘l’Aigle de Distelmonde’, een monochrome ets. Getekend binnen de plaat; Frans Masereel. De ets is gemaakt voor de Contes d’Horace Van Offel, een bibliofiele uitgave met 22 kortverhalen van de auteur Horace Van Offel (Antwerpen, 1878-1944) uitgegeven door de “Editions des artistes” in Brussel in 1935.

    ‘l’Aigle de Distelmonde’, a monochrome etching. Signed within the plate; Frans Masereel. The etching was created for the Contes d’Horace Van Offel, a bibliophile edition with 22 short stories by the author Horace Van Offel (Antwerp, 1878-1944) published by the “Editions des artistes” in Brussels in 1935.
    Dim. 19/14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #189
    René De Pauw

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #572
    Gustaaf De Bruyne
    Period: 1914-1981

    ‘Werkelijkheid en verbeelding’, een monochrome ets. Getekend; G. De Bruyne.

    'Reality and imagination', a monochrome etching. Signed; G. De Bruyne.
    Dim. 52/28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #519
    Paul Van Hoeydonck

    ‘The fallen astronaut’, Paul van Hoeydonck. Een getekende print van het kunstwerk op de maan. Niet ingekaderd.

    'The fallen astronaut', Paul van Hoeydonck. A signed print of the artwork on the moon. Not framed.
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569
    Gerard Cox

    ‘Heidezicht met poel’, pasteltekening op papier. Getekend G. Cox.

    "Heath view with pool", pastel drawing on paper. Signed G. Cox.
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #322

    “De eerste sigaar”, een kleurenlitho op papier, getekend binnen de plaat, F. Charlet.

    "The first cigar," a color lithograph on paper, signed within the plate, F. Charlet.
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Robbedoes

    A Robbedoes collector's album, 22nd edition. Compilation of Robbedoes weekly magazine. 9th year, no. 388 - September 4, 1947. Includes 18 Robbedoes weekly magazines. Mid-1947.
    Estimate: € 150 / 200
  • #199

    ‘Jonge vrouw naast de spiegel’, een aquarel. Getekend; H. Richir.

    "Young woman next to the mirror", a watercolor. Signed; H. Richir.
    Dim. 45/29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #372
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    'Nude studies', ink wash on paper. A set of two drawings from life model. Signed; C. Vanderbeek.
    Dim. 49/38 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #155

    ‘Hoornblazer met jachthonden’, een gepatineerd kunstbronzen beeld op zwarte marmeren voet. Naar A. Moreau.

    'Horn player with hunting dogs', a patinated bronze art sculpture on a black marble base. After A. Moreau.
    Dim. Hoogte 74 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #220

    Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en cognackleurige briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,38 ct.

    An 18 kt white gold ring set with white and cognac-colored brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.38 ct.
    Dim. 2,20 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #280

    Een parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18 kt yellow gold clasp.
    Dim. L: 20 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #177

    Een zilveren samovar, gemerkt met een adelaar, hoofdletter R en een leeuw. Sterling, 630, 3 PT. Met een brutogewicht van 2,09 kg.

    A silver samovar, marked with an eagle, capital letter R, and a lion. Sterling, 630, 3 PT. With a gross weight of 2.09 kg.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #265

    Een vaas van Boheems kristal. In oorspronkelijke doos.

    A vase made of Bohemian crystal. In original box.
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #397
    Revox

    Een A-77 Stereo Bandopnemer. Met twee 26.5 cm spoelen. Omstreeks 1970.

    An A-77 Stereo Tape Recorder. With two 26.5 cm reels. Circa 1970.
    Dim. 36x18x42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #23
    Junghans

    Een houten Victoriaanse tafelklok, architecturaal van opbouw. Gemerkt en achteraan genummerd 3033.

    A wooden Victorian table clock, architecturally structured. Marked and numbered 3033 on the back.
    Dim. H. 36.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #577

    Een vaas van zachte pasta met een bruin en verguld decor van vogels en planten, hals en oren in vlechtwerkimitatie. Basis ontbreekt.

    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #234
    A. Garnier

    “Binnenschip in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945 rechtsonder.

    "Interior of a Ship in a Snowy Landscape." Oil on canvas. Signed and dated 1945 in the lower right corner.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #473

    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #154
    Jozef Dinnewet

    ‘Twee vrouwen met kind aan boord van een zeilschip’, olieverf op doek. Draagt een koperen schildje met de naam Dinnewet Jozef, 1840-1889. Het werk is herdoekt.

    'Two women with child on board a sailing ship', oil on canvas. With a copper plaque bearing the name; Dinnewet Jozef, 1840-1889. The work has been re-stretched.
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #343

    Een grote Nanking vaas met een decor van krijgers.

    A large Nanking vase with a decoration of warriors.
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00