#158ChanelEen zijden foulard in originele doos.
#212Een verguld houten schouwspiegel, bovenaan getooid met een lauwerkrans en aan de zijkanten met bloementuilen.
Trumeau en bois doré le dessus coiffé d’une couronne de lauriers, des bouquets de fleurs sur les flancs.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 260 / 280 -
#23Een tinnen klepkan, versierd met eikeltjes aan het handvat.
#686Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. Arm gerestaureerd.
#353Een lot Poolse, Belgische en Engelse eretekens. 17 stuks.
#25Een 18 K geelgouden ring met een gepolijste amber met zaadjes binnenin.
#627“Stamhoofd op paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
#572Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.
#447Een lot van drie verschillende aardewerken kruikjes.
Un lot de trois pichets en terre cuite différents.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#300Twee witgouden ringen 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,82 ct. FSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,24 ct.
Deux bagues en or blanc 18 K serties d'un diamant central de + - 0,82 ct. FSI1 et de brillants d'un poids combiné de + - 1,24 ct.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 2700 / 2900 -
Aigle au serpent . Une œuvre d'art en fer forgé sur un piédestal en ardoise.No longer availableDim. b: 52 cmEstimate: € 120 / 200