Other lots in this auction
-
#302Constant De KeyserPeriod: 1829 - 1890“Zeilboten op open water”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd C De Keyser.
“Sailboats on open water”, a painting, oil on panel, signed C De Keyser.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#180Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met centrale briljant 0,29 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.29 ct.No longer availableDim. 3,31 gEstimate: € 600 / 700 -
#481Een lot van 6 Oostenrijks en 4 Zweeds vintage porseleinen sierborden. Diverse merken; Waldmüller, Höganäs & Rörstrand.
A lot of 6 Austrian and 4 Swedish vintage porcelain decorative plates. Various brands; Waldmüller, Höganäs & Rörstrand.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#5Zes verschillende borstels van zilver. Gemerkt, Birmingham.
Six different silver brushes. Marked, Birmingham.No longer availableDim. L: 24,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#204“Hollands dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Draagt handtekening.
"Dutch village view", a painting, oil on panel in a gilded frame. Signed.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#131Een coupe op voet, met zilvermerken, toegevoegd twee glazen pillendoosjes met zilveren dekseltjes. De coupe weegt 695 gram en de dekseltjes 10 gram.
A footed bowl with silver marks, accompanied by two glass pillboxes with silver lids. The bowl weighs 695 grams and the lids 10 grams.No longer availableDim. h21 x Ø20.5cm 705 grEstimate: € 250 / 350 -
#649Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
A set of glazed terracotta vases/lamp bases in Chinese sang-de-boeuf style with drip-glaze neck from around 1960. One has minimal flakes at the top rim.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#714Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.
A vintage polychrome porcelain group of 2 peacocks. Italian work.No longer availableDim. h 34 x l 35 x d 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#255Mattheo GrassiEen set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.
A set of 6 designer chairs, model MG5 by Mattheo Grassi, circa 1985. One support brace at the bottom missing.No longer availableDim. 79 x 6+0 x 55 cmEstimate: € 400 / 600 -
#610Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale madeiracitrine van +- 2,53 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central Madeira citrine of approximately 2.53 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 700 / 800 -
#500Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.
An 18 karat yellow gold link bracelet.No longer availableDim. 65,55 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#741CG CeraganEen porseleinen beeld van een dame op zitbank, meerkleurig met vergulde details, onderaan gemerkt.
A porcelain figure of a lady on a settee, multicolored with gilded details, marked at the bottom.No longer availableDim. 32,5 cmEstimate: € 50 / 75

