Other lots in this auction
-
#572Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijbehorende kapjes.
A table lamp in patinated brass with six light points and matching shades.No longer availableDim. h 62 x Ø 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#138Royal Dux“Arbeiderskoppel”, een groot porseleinen beeld gemerkt Royal Dux.
"Workers Couple," a large porcelain sculpture marked Royal Dux.No longer availableDim. h 62.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#496Een handgeknoopt tapijt, hoofdzakelijk rood, met bloemen in het decor.
A hand-knotted rug, predominantly red, with floral motifs in the design.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 120 / 180 -
#687Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
A colorless cut crystal bowl & dish with gilded rim; "Garanti Doré Or Fin". Marked at the bottom and bears label.No longer availableDim. Ø 23,5 & Ø 31,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107Een bas-reliëf in pijpaarde, in een ovalen kader met bol glas.
A bass-relief in pipe clay, in an oval frame with convex glass.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#290Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.74 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 700 / 800 -
#313Een lot van 14 vintage perforators. Diverse merken en modellen.
A lot of 14 vintage hole punches. Various brands and models.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#246Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet.No longer availableDim. 176 x 151 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#7Een groep in meerkleurig biscuit met de voorstelling van een tamme beer en 3 figuren.
A group in multicolored biscuit depicting a tamed bear and 3 figures.No longer availableDim. h 20 x l 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#262Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.
A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.No longer availableDim. 125 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#336Een rechthoekig houten salontafel met fijn snijwerk, gecanneerd bovenstuk met glazen blad.
A rectangular wooden coffee table with finely carved details, fluted upper section with glass top.No longer availableDim. 56 x 100 x 52 cmEstimate: € 80 / 120

