#47F. Van Giel
“Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 24,5 cmEstimate: € 15/25 -
#73
Een paar kristallen kratervaasjes met witmetalen voeten.
#210
Een wit- en grijsgepatineerd rechthoekig tafeltje.
Twee houten wandrekjes.
#48Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Sint Nicolaasplaats te Antwerpen”. Een kleurenets.
#113
#185Junghans
Een schouwpendule in houten kast, versierd met sober inlegwerk.
#161
Een lot van zeven borden van meerkleurig porselein. Japans en Chinees.
#34
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.
#74
Een messingen kandelaar in barokke stijl.
#14
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20/40 -
#62Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Oude zwerver”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.
“Vieux mendiant”. Eau forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 24 x 15 cmEstimate: € 20/30