“Zt1” Seriegrafie. Genummerd H19/150. Buiten de plaat gesigneerd.
Walter Swennen

"Zt1" Screen print. Numbered H19/150. Signed outside of the plate.
Dim. 35 x 35 cm
SKU: 2210240419.
Auction day: 23 October 2024 19:00
Catalogue #419
Estimate: € 80 / 120

  • #213

    Een tempeliers/vrijmetselaarszwaard met opschrift Nights Of Columbus.

    A Templar/Freemason sword with the inscription Nights Of Columbus.
    Dim. l 95 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #582

    "Untitled". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 45 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    “Fietsster in onthullend kleedje”, gemengde techniek op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Cyclist in revealing dress", mixed media on paper, monogrammed JH.
    Dim. 118 x 47 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #22
    M. Van Laere

    “Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Van Laere.

    "Boszicht", a painting, oil on canvas, signed M. Van Laere.
    Dim. 78 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14

    “Bloemenstilleven in blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Flower still life in blue vase." Oil on panel. Signature illegible.
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #509

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted rug with geometric design.
    Dim. 330 x 160 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #136
    Poltrona Frau

    Chester by Poltrona Frau, een muisgrijze lederen gecapitonneerde design sofa. Enkele kleine vlekjes.

    Chester by Poltrona Frau, a mouse grey leather tufted design sofa. Some small stains.
    Dim. 72 x 218 x 108 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #318

    Een cache-pot in meerkleurig faience, laat 19e eeuws, Franse origine, met vogels gedecoreerd.

    A cache-pot in multi-colored faience, late 19th century, French origin, decorated with birds.
    Dim. 21.5 x 46 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282

    “Stilleven met appels en ajuinen”, een miniatuur, olieverf op paneel in vergulde kader, rechts onder gesigneerd.

    "Still life with apples and onions," a miniature, oil on panel in gilt frame, signed lower right.
    Dim. 12 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #617

    Een groen geglazuurde Chinese keramische jardinière, schilferschade en een gebroken/gelijmde voet.

    A green glazed Chinese ceramic jardinière, with flakes and a broken/ glued foot.
    Dim. h 78 x Ø 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #439
    Paul van Hoeydonck

    “De Hand”. Een serigrafie op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 59/100 en gedateerd ‘75. Bijgevoegd boek “Paul van Hoeydonck” door Willy van den Bussche.

    "The Hand". A silkscreen print on paper, signed at the bottom, numbered 59/100 and dated '75. Includes the book "Paul van Hoeydonck" by Willy van den Bussche.
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #611

    Een tulpenvaas van Chinees porselein met een decor van bloemen en personages. Famille noir stijl.

    A tulip vase made of Chinese porcelain with a design of flowers and figures. Famille noir style.
    Dim. H: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00