Other lots in this auction
-
#467Een bronzen Boeddhabuste.
A bronze Buddha bust.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#362Een lot van 71 glazen projectieplaatjes voor een Lanterna Magica.
A lot of 71 glass projection slides for a Magic Lantern.No longer availableDim. 3.5 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#342Henri MartinPeriod: 1886 - 1960Een set van 2 art-deco handbeschilderde glazen vazen door Martin Henri voor Scailmont, de vazen met decornummer 6027 zijn opgenomen in de catalogus ‘Les Verreries de Scailmont à l’époque Art déco’ uit 2013.
A set of 2 art-deco hand-painted glass vases by Martin Henri for Scailmont, the vases with pattern number 6027 are featured in the catalog 'Les Verreries de Scailmont à l’époque Art déco' from 2013.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#177“De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.
"The Eternal Thinker". A patinated bronze sculpture inspired by Rodin's The Thinker. Signed 'Milo'. On a black marble base.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 200 / 250 -
#66525 Belgische munten, Albert I, 1 Bef, 1910 Nl & Fr, 1911 Fr, 1912 Nl & Fr, 1913 Nl & Fr, 1914 Nl & Fr, Ag 835/1000, 5 g. 1 Bef, 1934 Fr, Ni. 50 c, 1911 Nl, 1912 Nl & Fr, 1914 Fr, Ag 835/1000, 2,5 g. 50 c, 1928 Nl, 1932 Fr, Ni. 25c, 1913 F, 10 c, 1927 F, 5 c, 1932 F, 1920 N, 1932 N, alle CuNi. 2c, 1919 Fr, 1911 Nl, 1 c, 1912 Nl & Fr, alle Cu.
25 Belgian coins, Albert I, 1 BEF, 1910 NL & FR, 1911 FR, 1912 NL & FR, 1913 NL & FR, 1914 NL & FR, Ag 835/1000, 5 g. 1 BEF, 1934 FR, Ni. 50 c, 1911 NL, 1912 NL & FR, 1914 FR, Ag 835/1000, 2.5 g. 50 c, 1928 NL, 1932 FR, Ni. 25c, 1913 F, 10 c, 1927 F, 5 c, 1932 F, 1920 N, 1932 N, all CuNi. 2c, 1919 FR, 1911 NL, 1 c, 1912 NL & FR, all Cu.No longer availableDim. Ag 60 gEstimate: € 50 / 60 -
#458Een bronzen beeld van een kameel.
A bronze statue of a camel.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 150 / 200 -
#84“Romeo and Juliet on the balcony”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Lindberg”. Naar het werk van Julius Kronberg.
"Romeo and Juliet on the balcony." A painting, oil on canvas, signed at the bottom "Lindberg." Inspired by the work of Julius Kronberg.No longer availableDim. 118 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#44520 Belgische munten, Leopold III, 50 Bef, 1935, Ag 680/1000 22 g, 50 Bef, 1939 NF & FN, 1940 NF & FN, alle Ag 835/1000 20g. 20 Bef, 1935 a & b, Ag 680/1000 11 g. 5 Bef, 1937 F, 1938 NF & FN, alle Ni. 1 Bef, 1939 NF & FN, 1940 NF, alle Ni. 25 c, 1938 NF & FN, 1939 FN, 10 c 1938 FN, 1939 NF, 5 c, 1938 FN, 1939 NF, alle CuZnNi.
20 Belgian coins, Leopold III, 50 Francs, 1935, Ag 680/1000 22g, 50 Francs, 1939 NF & FN, 1940 NF & FN, all Ag 835/1000 20g. 20 Francs, 1935 a & b, Ag 680/1000 11g. 5 Francs, 1937 F, 1938 NF & FN, all Ni. 1 Franc, 1939 NF & FN, 1940 NF, all Ni. 25 cents, 1938 NF & FN, 1939 FN, 10 cents 1938 FN, 1939 NF, 5 cents, 1938 FN, 1939 NF, all CuZnNi.No longer availableDim. Ag 124 gEstimate: € 220 / 280 -
#236Een strakke massief eiken tafel op blokpoten.
A sleek solid oak table on block legs.No longer availableDim. 76 x 220 x 99 cmEstimate: € 150 / 250 -
#691Een paar geslepen kristalglazen karaffen.
A pair of cut crystal decanters.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#463Een gouden munt Zuid-Afrika. 1/4 Krugerrand 1980. Au 917/1000, 8,48 g. Gekocht als proof in 1980.
A gold coin South Africa. 1/4 Krugerrand 1980. Au 917/1000, 8.48 g. Purchased as proof in 1980.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#262C. De Cock“Rivierzicht met schepen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River view with ships". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 73 cmEstimate: € 100 / 150

