#82“Twee vissers”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two fishermen." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#53Een glazen art-nouveau kaststel bestaande ui 2 vazen en een coupe, handbeschilderd.
A glass art nouveau cabinet set consisting of 2 vases and a coupe, hand-painted.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Victor Julien Trip“Driemasters op woelige zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#499Een Perzisch handgeknoopt bidtapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted prayer carpet with geometric design.No longer availableDim. 175 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459Francesco CasoratiPeriod: 1934-2013“Uccellini”. Een aquatint op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 47/100.
"Uccellini." An aquatint on paper, signed and numbered 47/100 outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519Een Perzisch handgeknoopt tapijt met vazen in het decor.
#388Een Vlaamse 17de eeuwse schijfkandelaar.
#336Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.
#414Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Te paard”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood buiten de plaat Jef Van Tuerenhout.
"On horseback", a color lithograph, signed in pencil outside the plate by Jef Van Tuerenhout.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 80 / 120