#220Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.50 ct. and pink sapphires totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 650 / 750 -
#322Een lot van 5 oude ingekleurde etsen met de afbeeldingen van vogels.
#292M. Vierstraete“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.No longer availableDim. 121 x 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#100Een 18 kt geelgouden geweven schakelarmband.
#75Een lot van 15 Prince lp’s en maxi singles bestaande uit: Prince: Thieves in the temple, W917T - U got the look, 920727-0 - Dirty mind, WB K 56 862 - Wish u heaven, 921074-0 - Sign O the Times, 920648-0 - For You, WB K 56989 - Controversy, K56950 - Sign O the times, WX88 925577-1 - Glam Slam, 921005-0 (label beschadigd) - Alphabet st., 920930-0 (label beschadign - Kiss, 920442-0 - When doves cry, 920228-0 - Mountains, 920465-0 - Around the world in a day, 925286-1 - America, 0-20389 en toegevoeg(..)
A lot of 15 Prince LPs and maxi singles, including: Prince: Thieves in the temple, W917T - U got the look, 920727-0 - Dirty mind, WB K 56 862 - Wish u heaven, 921074-0 - Sign O the Times, 920648-0 - For You, WB K 56989 - Controversy, K56950 - Sign O the times, WX88 925577-1 - Glam Slam, 921005-0 (label damaged) - Alphabet st., 920930-0 (label damaged) - Kiss, 920442-0 - When doves cry, 920228-0 - Mountains, 920465-0 - Around the world in a day, 925286-1 - America, 0-20389. Also included are some(..)No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#668Een Chinees porseleinen schotel, famille noire met figuren gedecoreerd.
#125Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met acht kleine briljantjes.
#139Jacques DoréPeriod: 1861-1929“Dame met waaier en hoed.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#186Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931“Model 500”. Een lot van 8 houten vintage Mid-Century design eetkamerstoelen met skai bekleding. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
"Model 500". A lot of 8 wooden vintage Mid-Century design dining chairs with skai upholstery. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.No longer availableDim. 76 x 48 x 50 cmEstimate: € 600 / 800