#122“Straat personages”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd. Verso schilderij, waterverf, van een dame op een stoel.
"Street characters". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom. On the reverse side, a watercolor painting of a lady sitting on a chair.No longer availableDim. 23 x 16 & (25 x 18) cmEstimate: € 200 / 250 -
#465Koninklijke Munt van België“50 Ecu, Karel V”. 1987. Au 900/1000.
"50 Ecu, Charles V". 1987. Au 900/1000.No longer availableDim. 17, 27 gEstimate: € 800 / 1200 -
#411Een meerkleurig Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en familiaal tafereel. Bovenaan een verguld foo dog.
#505Een Krugerrand. Zuid-Afrika 1967. Au 917/1000, 33,93 g.
A Krugerrand. South Africa 1967. Au 917/1000, 33.93 g.No longer availableEstimate: € 2200 / 2600 -
#410Een gouden munt uit Luxemburg. 20 LUF, 1964 “Troonsbestijging Groothertog Jan”. Au 900/1000 6,45 g
A gold coin from Luxembourg. 20 LUF, 1964 "Accession Grand Duke Jean". Au 900/1000 6.45 gNo longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#99Josef BeckerPeriod: 1854-1928“Een man met een druppeltje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"A man with a tear." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#262C. De Cock“Rivierzicht met schepen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River view with ships". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 73 cmEstimate: € 100 / 150