#369Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal” en “Vleeshuisstraat”, een lot van 2 etsen, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 53/100 en 6/50.
"Cathedral" and "Vleeshuisstraat", a lot of 2 etchings, signed and numbered outside the plate, 53/100 and 6/50.No longer availableDim. 26.5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#161Een art deco bronzen panter op een sokkel in 2 soorten marmer, niet gesigneerd.
#84“Romeo and Juliet on the balcony”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Lindberg”. Naar het werk van Julius Kronberg.
"Romeo and Juliet on the balcony." A painting, oil on canvas, signed at the bottom "Lindberg." Inspired by the work of Julius Kronberg.No longer availableDim. 118 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#637Een gepolychromeerd hout gesculpteerd ratel, split drum, Indonesisch, ten dienste om alarm te slaan.
#420Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria 1/2 Pound 1885, Au 916,7/1000 3,99 g.
#100Een 18 kt geelgouden geweven schakelarmband.
#616Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#229Floris Jespers“Havenzicht”. Een ets op papier. Onderaan binnen en buiten de plaat gesigneerd, genummerd 10/20.
"Havenzicht". An etching on paper. Signed inside and outside the plate at the bottom, numbered 10/20.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#413Een lot van 38 munten uit landen van Europa. Tsjechoslowakije, 5 kronen, 1930 (Ag), 1 kroon 1922, 50 haleru 1922, 20 haleru 1922, 1941, 1948, 10 haleru 1922, 1963, 5 haleru 1962, 1 kroon 1941, 1945, 5 kronen 1939. Estland, 10 mark 1925, 5 mark, 1922, 1 mar 1924. Zwitserland, 20 rappen 1885, 10 rappen 1897, 5 rappen 1873, 1900, 2 rappen, 1912, 1943, 1944, 1932, 1 rappen 1903, 1946, 1949, 5 CHF 1967 (Ag), 1936, 1966, 1968 (Ni), 1948 “100 J. Grondwet”, 1963 “100 J. Rode Kruis”, 1 CHF 1965 (Ag), 196(..)
A lot of 38 coins from European countries. Czechoslovakia, 5 crowns 1930 (Ag), 1 crown 1922, 50 haleru 1922, 20 haleru 1922, 1941, 1948, 10 haleru 1922, 1963, 5 haleru 1962, 1 crown 1941, 1945, 5 crowns 1939. Estonia, 10 marks 1925, 5 marks 1922, 1 mark 1924. Switzerland, 20 rappen 1885, 10 rappen 1897, 5 rappen 1873, 1900, 2 rappen 1912, 1943, 1944, 1932, 1 rappen 1903, 1946, 1949, 5 CHF 1967 (Ag), 1936, 1966, 1968 (Ni), 1948 "100 years Constitution", 1963 "100 years Red Cross", 1 CHF 1965 (Ag)(..)No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#300Een 18 kt geelgouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold flower-shaped ring set with diamonds weighing approximately 0.20 ct. in total and sapphires weighing approximately 0.30 ct. in total.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 450 / 550