#17Sparklets LondonEen art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.
#198Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.
#389Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
#121Een bronzen beeld van een jongeman met druivenmand.
#485Een Zuid-Afrikaans muntstuk. 1/2 Pond, George VI, 1952. Au 917/1000 3,99 g.
A South African coin. 1/2 Pound, George VI, 1952. Au 917/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#636Een houten kastje met 4 schuifladen.
#22M. Van Laere“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Van Laere.
"Boszicht", a painting, oil on canvas, signed M. Van Laere.No longer availableDim. 78 x 104 cmEstimate: € 40 / 60 -
#523Drie Duitse penningen. Z.g. Städte Dukaten. Oberwesel, Neustadt, Freudenstadt 1968. Au 18 kt of 22 kt.
Three German medals. So-called City Ducats. Oberwesel, Neustadt, Freudenstadt 1968. Gold 18k or 22k.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 650 / 800 -
#167M. ItalyEen vintage Hollywood Regency stijl keramieken beeld van een windhond in zithouding. Onderaan gemerkt “M. Italy”, medio ‘60. Restauratiesporen onderaan de staart.
A vintage Hollywood Regency style ceramic sculpture of a sitting greyhound. Marked "M. Italy" on the bottom, from the mid-60s. Signs of restoration at the bottom of the tail.No longer availableDim. 85Estimate: € 250 / 350 -
#422“Abstract met jonk op de achtergrond.” Japanse houtdruk.
#170Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 0,90 gEstimate: € 350 / 450