#327Een aardewerken visschotel St. Omer, 18e eeuw. Met decor van blauwe bloemen en mangaan achteraan.
#467Een bronzen Boeddhabuste.
A bronze Buddha bust.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#138Een decoratief sierkanon in staal.
A decorative steel cannon.No longer availableDim. l 64 cmEstimate: € 250 / 300 -
#353Een vintage tafellampje bestaande uit 2 grote schelpen, circa 1950.
#79Delmotte?“Hoevelandschap met stroom en bruggetje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#406MobitecEen set van 6 moderne stoelen in beige kunstleder.
#499Een Perzisch handgeknoopt bidtapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted prayer carpet with geometric design.No longer availableDim. 175 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83Een gepolychromeerd terracotta beeldje van een moeder en kind, Italiaanse bodemvondst.
A polychrome terracotta figurine of a mother and child, Italian archaeological find.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#81Een bronzen beeldje van een Cupido op globe.
#1Een marmeren vide-poche met drie vogels op een tak.
#236Een strakke massief eiken tafel op blokpoten.
A sleek solid oak table on block legs.No longer availableDim. 76 x 220 x 99 cmEstimate: € 150 / 250