Other lots in this auction
-
#69Albert De VreePeriod: °1942
“Scheepswerf mercantile”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1984.
"Chantier Mercantile". Une gravure. Signée et datée 1984.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 33 x 24 cmEstimate: € 25/40 -
#114
“Bloemen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Fleurs". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 52 x 37 cmEstimate: € 40/50 -
#63F. Dartet
“Zomers kerkzichtje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
"Vue de l'église d'été". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 32 cm x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#79J. Berckmans
“Abstracte composities in blauw, roze, wit en groen”. Twee pasteltekeningen op papier. Ruitje gebroken.
« Compositions abstraites en bleu, rose, blanc et vert ». Deux pastels sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 63 cm x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#48Morets
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 72x53cmEstimate: € 50/80 -
#10E. Rivarol
“Grootvader en kleindochter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Grand-père et petite-fille ». Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 60 x 90Estimate: € 120/200 -
#90Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938
“Achterkoer”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Arrière-cour". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 12 x 16 cmEstimate: € 35/45 -
#28
“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Signatuur onleesbaar.
"Vue sur la rue". Peinture à l'huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 19 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#64Willem De Pauw
“Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 45/65 -
#76K. Zimmerman
“Kustzicht aan de Zwarte Zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1903.
"Vue côtière de la Mer Noire". Huile sur toile. Signée et datée 1903.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 29 cm x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#61
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#88
“Lezende dame in salon.” Olieverf op doel. Restant van signatuur.
Dame lisant dans un salon. Huile sur cible. Restes de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 60/80