#67Fr. Luyckx
“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#42J. Lambert
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée. Quelques réparations.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 38 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#143Jan Van RijswijkPeriod: 1892 - 1953
“Molen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Moulin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 34.00 €Dim. 40 x 32 cmEstimate: € 70 / 120 -
#77J. Bruynseels
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vued ‘une rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#97Frans Van Immerseel
Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 20 x 12 cmEstimate: € 75 / 90 -
#47Natacha Pirnay
“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
#128G. Lambert
« Vue de la centrale nucléaire de Doel ». Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#39
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#194
Een ovale spiegel van ijzer versierd met acantusbladen rondom.
#106Sylvie, Barones Joly
“Lentelandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#20L. Heyns
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13
“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.