Similar lots by type
-
#67Fre Steeman
“De naaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La couturière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 22 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#207Al. De Dobbelaer
“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#57E. Haegemans710
“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#106
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op board. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition abstraite”. Technique mixte sur carton. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 97 x 73 cmEstimate: € 120/200 -
#143Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette des Landes en automne”. Huile sur paneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Dim. 65 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#183Lea Steppe
“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#232Marcel Vaes
“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#91R. Sperber
“Hooiwagen aan de schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1920(?). Kleine scheur links boven.
“Chariot à foin devant la grange”. Huile su toile. Signée et datée 1920 (?). Petit dégât vers le haut à gauche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 59 x 88 cmEstimate: € 40/60 -
#236
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 60 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#187Etienne Le Compte
“Viskraam te Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marché aux poissons à Ostende”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 80 x 110 cmEstimate: € 200/240 -
#272
“Stilleven met bloemenvaas en beeldje”. Een onvoltooid werk, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Nature morte avec vase à fleurs et figurine. Oeuvre inachevée, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 61 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#101R. Klein
“Man met ezel in een Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme à dos d'âne dans une rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 115.00 €Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#39
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 92.00 €Dim. 75 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#248Marthe Fassiaux
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Vase fleuri”. Huile sur carton. Signé et daté 1954.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 37 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#251Danny Smet
“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20/30 -
#64M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#116Daufresne de la Chevalerie
“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#263Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 90 x 80 cmEstimate: € 50/70 -
#128
Een Chinees porseleinen gemberpot. (deksel manco).
Pot à gingembre en porcelaine de Chine (couvercle manque).No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 20/30 -
#8Lanna
“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#144
“Berglandschap”. Olieverf op doek.
Paysage de montagne. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 68 x 106 cmEstimate: € 100/120 -
#283
Een paar zichten op Brugge, olieverf op doek. Gesigneerd.
Quelques vues de Bruges, huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#275Segers
“Landschap met visser en kerk in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec pêcheur et église en arrière-plan. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 100 cmEstimate: € 20/30 -
#218Jean FaucqPeriod: 1900-1978
“Grote Markt Brussel”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Grand Place Bruxelles”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 138.00 €Dim. 46 x 66 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#135
Een zilveren ring bezet met een amethist van +- 5 ct.
Une bague en argent sertie d'une améthyste de +- 5 ct.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 3,90 gEstimate: € 40/60 -
#174
“Compositie in reliëf”.
Composition en relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 45 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#3
Een koro van meerkleurig Chinees porselein met een Fo-hond op het deksel.
Un koro en porcelaine de Chine multicolore avec un chien Fo sur le couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 16 & 12 cmEstimate: € 40/60 -
#689
Een paar kandelaars van geperst glas.
Une paire de bougeoirs en verre pressé.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#33
Een grote aardewerken kan met een meerkleurig reliëfdecor van druivenoogsttaferelen. Vermoedelijk Italiaans.
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 25/40 -
#178
Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vliegende vis.
Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 88 cmEstimate: € 40/50 -
#119
Twee reproducties van vrouwenportretten.
Deux reproductions de portraits de femmes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 80 x 57 & 57 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#102
Een gevarieerd lot Chinees porselein, bestaande uit theepotjes, -kopjes en -schoteltjes.
Un lot varié de porcelaine chinoise, composé de théières, tasses et soucoupes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#260
Een gevarieerd lot glaswerk.
Un lot varié de verrerie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#1
Een antiek glazen flesje in de vorm van een druiventros met een tinnen druivenblad op de kurk.
Une bouteille en verre antique en forme de grappe de raisin avec une feuille de vigne en étain sur le bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#214
Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.
Une reproduction d'après une oeuvre de Jozef Geirnaert.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 110 cmEstimate: € 50/80 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35