Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zware bronzen wandlamp in Empirestijl, gevormd als een dubbele kandelaar.

Zware bronzen wandlamp in Empirestijl, gevormd als een dubbele kandelaar.

Heavy bronze wall lamp in Empire style, shaped like a double candle holder.
Dim. H 52, B 28, D 13 cm
SKU: 2608250341.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #445
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Een paar Italiaanse design hanglampen, model Costanza. In werkende staat. Met rode kap.

    A pair of Italian design pendant lamps, model Costanza. In working condition. With red shade.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #533

    Een lot van twee lampenvoeten van VSL kristal. Roze in de massa gekleurd.

    A lot of two lamp bases made of VSL crystal. Pink colored in the mass.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35 en 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    Een lot van drie lampenvoeten van VSL kristal. Paars in de massa gekleurd.

    A lot of three lamp bases of VSL crystal. Purple colored throughout.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26 en 36 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #448

    Een polychrome metalen luchter met florale decoratie en kristallen bellen.

    A polychrome metal chandelier with floral decoration and crystal beads.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #245

    Kristallen kroonluchter, met 12 armen en 18 lichtpunten.

    Crystal chandelier with 12 arms and 18 light points.
    No longer available
    Dim. Hoogte 78, Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #473

    ‘Antwaarpe, mijn koeke (coke) stad’. Een gepersonaliseerde neonverlichting in twee delen. Met beugels voor boven en ondermontage. Met ballast.

    'Antwerp, my sweet city'. A personalized neon lighting in two parts. With brackets for top and bottom mounting. With ballast.
    No longer available
    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #214

    Een vierkante sac-à-perles luchter van koper en kristal met bovenin een spiegel.

    A square sac-à-perles chandelier of copper and crystal with a mirror on top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35, 45/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #212

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #553
    Nordlux

    Een retro design hanglamp, rood glas, gemerkt Nordlux.

    A retro design pendant lamp, red glass, marked Nordlux.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #513

    Een gevarieerd lot ethnische klederdracht en siervoorwerpen bestaande uit 5 kledingsstukken, een schenkkan, een schaal en een druppelaar in verzilverd metaal, een sierpotje, een armband en 2 belletjes.

    A diverse lot of ethnic clothing and decorative items consisting of 5 pieces of clothing, a jug, a bowl, and a dropper in silver-plated metal, a decorative pot, a bracelet, and 2 bells.
    No longer available
    Dim. h 35 cm (schenkkan)
    Estimate: € 60 / 80
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #105

    Een set van 2 porseleinen lampenvoeten, circa 1990, met pastelkleurige patronen, op messing sokkel.

    A set of 2 porcelain lamp bases, circa 1990, with pastel-colored patterns, on brass base.
    No longer available
    Dim. h 41 cm (lampvoet)
    Estimate: € 120 / 160
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #167
    Damen

    ‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend Damen.

    'Dancing couple', a patinated bronze bas-relief in two parts. Signed on the back Damen.
    No longer available
    Dim. 50/156 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #255

    Een smeedijzeren luchter met kristallen slingers en bellen.

    A wrought iron chandelier with crystal pendants and bells.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131

    ‘De geliefden’, een grote tafellamp op een bronsgepatineerd zamakken beeld. Op de voet getekend Gaudez met op de voet een koperen plaatje verwijzend naar Mathurin Moreau. Met een glas in lood bloemenkap in de stijl van Tiffany.

    'The lovers', a large table lamp featuring a bronze-patinated zamac sculpture. Signed on the base; Gaudez with a brass plate on the base referencing Mathurin Moreau. It comes with a stained glass floral shade in the style of Tiffany.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 62 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #475

    ‘Pop Art’. Een gepersonaliseerde neon-verlichting voor wandbevestiging, in vier delen. Met bekabeling en ballast.

    'Pop Art'. A personalized neon wall light, in four parts. With wiring and ballast.
    No longer available
    Dim. 55/120 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #175
    Ros

    Een art deco luchter, smeedijzer en persglas. Het glas is gemerkt Ros.

    An Art Deco chandelier, wrought iron and pressed glass. The glass is marked Ros.
    No longer available
    Dim. h 89 x Ø 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #241

    Een paar tafellampen gevormd als putti’s die een fakkel dragen. Zamak met beige stoffen lampenkap.

    A pair of table lamps shaped like putti carrying a torch. Zamak with beige fabric lampshade.
    No longer available
    Dim. Hoogte 57 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #515

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    A hand-knotted Persian wool carpet.
    No longer available
    Dim. 140/205 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149

    ‘Laura’, olieverf op karton. Draagt het monogram P.M.B. Met een oude, niet geverifieerde toeschrijving aan Paula Modersohn-Becker.

    'Laura', oil on cardboard. Bears the monogram P.M.B. With an old, not verified attribution to Paula Modersohn-Becker.
    No longer available
    Dim. 31/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #96
    Aldo Tura
    Period: 1909 - 1963

    Een midcentury-modern bar-cart door Aldo Tura, Milano, Italy in gelakt geitenleder en verguld metaal.

    A midcentury-modern bar cart by Aldo Tura, Milano, Italy in lacquered goatskin and gilded metal.
    No longer available
    Dim. 75 x 84 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #586

    Een paar armstoelen in Lodewijk XVI stijl, met bruine fluwelen bekleding.

    A set of two armchairs in Louis XVI style, with brown velvet upholstery.
    No longer available
    Dim. H 93, B 60, D 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #60

    Een 18 kt rozegouden ring bezet met oud geslepen diamanten met gezamenlijk gewicht van 0,98 ct.

    An 18 kt rose gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 0.98 ct.
    No longer available
    Dim. 5,28 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #577

    Een staande lamp met koperen voet.

    A floor lamp with a copper base.
    No longer available
    Dim. h 160 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #501

    Een paar blauw-witte Chinees porseleinen vazen met floraal en landschapsdecor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain vases with floral and landscape decoration.
    No longer available
    Dim. h 32,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    “The Waterloo medal Benedetto Pistrucci”, een grote verzilverde munt, gelimiteerde uitgave, nr 0827/1815, in plexiglazen houder.

    "The Waterloo medal by Benedetto Pistrucci", a large silvered coin, limited edition, no. 0827/1815, in a plexiglass holder.
    No longer available
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #310
    Val Saint Lambert.

    Een organisch gevormde vaas van VSL kristal. Blauw in de massa gekleurd. Niet getekend.

    A set of VSL crystal vases, colored blue in the mass. Also included is a small flute vase, colored green in the mass, with flake damage.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #244
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    ‘Somber Winterlandschap’, olieverf op doek. Getekend; J. Van Campenhout.

    ‘Gloomy Winter Landscape’, oil on canvas. Signed; J. Van Campenhout.
    No longer available
    Dim. 53/73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #551

    Een lot van 3 plastic vintage robots: Super Space Commander, Space Superman en een Star Command Starroid robot AM-radio. Made in Hong Kong, jaren 70.

    A lot of 3 plastic vintage robots: Super Space Commander, Space Superman, and a Star Command Starroid robot AM radio. Made in Hong Kong, 1970s.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #160

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen met briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,71 ct.

    A pair of 18kt white gold earrings with diamonds totaling 0.71 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 1000 / 1200
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More