Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.

“Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.

"Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.
Online only
Dim. 22,5 x 42 cm
SKU: 2305220149.
Categories: Grafiek, Online Only.
Auction day: 23 May 2022 22:00
Catalogue #149
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #176
    Lo Scricciolo, Italy

    “De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.

    "Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #161

    Een messingen inktpot. XIXe eeuw.

    Un encrier en laiton. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #242

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #155

    “De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.

    « La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #240

    Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm - 6 cm
  • #254

    Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.

    Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 12 / 15
  • #169
    Capodimonte

    Een Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.

    Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #244
    Sarreguemines

    Een porseleinen dienblaadje met een Japans decor. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 47 cm
  • #286

    Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 17 cm
  • #172
    Star Cristal

    Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.

    Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #287

    Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
  • #218

    Een klein houten bijzettafeltje.

    Une petite table d'appoint en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 50 cm h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #160

    Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.

    Un modèle en laiton d'une Bugatti Tipo 44.
    No longer available
    Online only
    Dim. 6 x 16 x 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #229
    Märklin 295°

    Een startersset op schaal HO met een BR89 stoomlocomotief met verlichting en drie goederenwagons. In originele doos.

    Boîte de débutant échelle HO avec locomotive BR89 avec lumières et trois wagons.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #274

    “Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.

    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 20 cm
  • #159

    Een plaquette van Wedgwood biscuit in messingen frame.

    Une plaque de biscuit Wedgwood dans un cadre en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #220

    Een eenvoudig bijzettafeltje in Régencestijl.

    Une table d'appoint simple dans le style Régence.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm Ø: 65 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #222

    Een 12 Volt elektrische McLaren Mercedes SLR kinderauto. In werkende staat en met afstandsbediening.

    Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #223

    Een klein eikenhouten tafeltje.

    Une petite table en chêne.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #173
    Capodimonte

    “Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    "Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #153

    Een thermometer - hygrometer - barometer op notenhouten plankje.

    Un thermomètre - hygromètre - baromètre sur une planche en noyer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 30 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #174
    Capodimonte

    “Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.

    "Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #224

    Twee sierglazen in meerkleurig glas.

    Deux verres décoratifs en verre multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #43
    A. Wirtz

    “Stilleven met narcissen”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    « Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #281
    Capodimonte

    Een jonge vrouw van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Cedrashi. gemerkt en gedateerd 1985.

    Une jeune femme en plastique italien multicolore d'après un dessin de Cedrashi. Marquée et datée 1985.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #80
    Emilio Greco
    Period: 1913 - 1995

    “Vrouwelijk naakt”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1973.

    "Nu féminin". Une gravure. Signée et datée 1973.
    No longer available
    Online only
    Dim. 67 cm x 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #163

    Een paar reproducties in een kadertje.

    Deux reproductions dans un cadre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #2

    Een balustervormige geglazuurd aardewerken lampenvoet met getorste ribben.

    Pied de lampe en faïence vernissée de forme balustre à côtes torsadées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #120

    “Stadsgezicht”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    "Paysage urbain". Aquarelle sur papier. Porte la signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #141

    Een wit metalen kandelaar met geborsteld blauwe zuil, gemerkt ‘Menu, Denemarken’ en een wit metalen pul met glazen bodem.

    Un bougeoir en métal blanc avec une colonne bleue brossée, marqué 'Menu, Danemark' et une chope en métal blanc avec fond en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #288
    Parmentier

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage fluvial d'hiver. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #130
    T. G. Green & Co.

    “Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.

    "Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #35

    Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig famille-rosedecor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de la famille rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #122

    Een antiek lederen aktetas.

    Mallette ancienne en cuir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #92

    Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.

    Une cheminée en métal argenté. Sur piles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Online-Only 23 Mei 2022

Op Maandag 23 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday May 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 May 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More