Similar lots by type
-
#452Léon Spilliaert
“Haven aan de einder”. Potlood op papier. Draagt een handtekening.
“Port à l’horizon”. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 400/600 -
#524Paule PiaPeriod: °1920
“Nothing human”. Gemengde techniek op plexi. Gesigneerd.
“Nothing human”. Technique mixte sur Plexiglas. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#572
“Damesstudie”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
“Etude d’une dame”. Fusain sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 40/50 -
#259
“Herenportret”. Miniatuur. Pastel op papier. Gedateerd 1844.
“Portrait d’un homme”. Miniature. Pastel sur papier. Datée 1844.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#462Hugo Claus
“Abstract hoofd”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Tête abstraite”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 180/200 -
#594
“Dame met hoepelrok”. Inkt op papier. Draagt monogram.
“Dame en crinoline”. Encre sur papier. Porte une monogramme.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 40/60 -
#412Marcella Herpoel
“Siervaas met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1940.No longer availableDim. 46 x 30,5 cmEstimate: € 50/80 -
#679
“Damesportret”. Potlood en pastel op papier. Draagt handtekening.
“Portrait de dame”. Crayon et pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 19 x 12 cmEstimate: € 120/160 -
#112Bouchar
Een miniatuurtje van een edelman. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1797.
Miniature représentant un homme de qualité. Pastel sur papier. Signée et datée 1797.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 30/50 -
#279Semeneev
Twee zichten op Praag. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1997.
“Deux vues de Prague”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1997.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 50/80 -
#422René Guiette
“Zencompositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 12/5/61.
“Composition Zen”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 12/5/61.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 160/200 -
#432
“Belegering van een burcht”. Ontwerptekening op papier. XVIIe eeuw.
“Siège d’une forteresse”. Croquis sur papier. XVIIe siècle.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 300/340 -
#542Louis Van Overloop
“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Piéta”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 47x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#512Eugène Van Mieghem
“Havenzicht”. Houtskooltekening op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Dessin au fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 14 cmEstimate: € 800 /900 -
#589Georges FonteynPeriod: 1903-1984
“Vader en zoon”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“L’ivrogne et son fils”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 142 x 105 cmEstimate: € 300/400 -
#479
“Mannenhoofden”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd.
“Têtes d’hommes”. Technique mixte sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 160/180 -
#682
“Paardenkoets”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening
“Calèche aux chevaux”. Technique mixte sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#189Juliette Wijtsman
“Plattelandszicht met bloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#429
“Portaal”. Inkttekening op papier. Draagt monogram.
“Portail”. Encre sur papier. Porte une monogramme.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 20/30 -
#494Paule PiaPeriod: °1920
“Gulliver’s travels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd op verso.
“Gullivers travels”. Technique mixte sur papier. Signé au verso.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#659
Twee strandscènes. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Deux scènes de plage. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 120/160 -
#719Delphine Blésin
Vier ovale tekeningen van bloemenranken. Potlood op papier. Allen gesigneerd en gedateerd. Einde XIXe eeuw.
Quatre dessins ovale aux guirlandes de fleurs. Crayon sur papier. Chaque pièce signée et datée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#608Michel Hereman
“Twee post-demonische wezens.” Een beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
“Deux êtres post-démoniques. Sculpture en terre cuite. Monogrammée.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 140/160 -
#287Val St. Lambert
Een serie van vijftien witte wijnglazen, vijf rode wijnglazen en zeven champagnefluiten van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Suite de quinze verres à vin blanc, cinq à vin rouge et sept flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#801
Een ovale spiegel met vergulde lijst, versierd met bloemenmotief in reliëf.
Miroir ovale au cadre doré décoré d’un motif floral en relief.No longer availableDim. 107 x 122 cmEstimate: € 120/200 -
#619
Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 500/800 -
#657Dinky Toys
“Plymouth estate car ‘Woody’”. Een miniatuurauto. No. 344.
“Plymouth estate car “Woody””. Voiture miniature. N° 344.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#709
Lot bestaande uit twee postzegelalbums met varia. Verder twee oude albums “’s Lands Glorie, Het Belgische volk, deel I en II”. Ed. Historia (enkele chromo’s manco) met een aantal enveloppes met losse Artischromo’s, “Les Races Humaines - Menschenrassen” Ed. Superchocolade Jacques 1947 en een oud album met prentbriefkaarten “Schepen uit alle tijden”. Anoniem (enkele kaarten ontbreken).
Lot comprenant deux albums de timbres postales, deux anciens albums “’s Lands Glorie, Het Belgische Volk, tome I et II”, Ed. Historia (quelques manquants), ainsi que quelques enveloppes aux chromos Artis, “Les Races Humaines - Menschenrassen”. Ed.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#518
Een klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Met slinger en sleutel.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres à cinq lumières. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 200/240 -
#504Pol Marijnissen
“De vernissage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le vernissage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#722
“Bloemenstilleven met peren”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#491Hergé
Kuifje. “De 7 kristallen bollen”. 1961. Redelijke staat. “Cokes in voorraad”. 1961. Rug gelost. “De Zonnetempel”. 1962. Redelijke staat, rug incompleet. “De Zwarte Rotsen”. 1963. Redelijke staat, rug onderaan beschadigd. “De Juwelen van Bianca Castafiore”. 1963. Goede staat. En een lege kaft van Kuifje in Afrika. 1961. Ed. Casterman.
Kuifje. “De 7 kristallen bollen”. 1961. Etat raisonnable “Cokes in voorraad”. 1961. Dos décollé “De Zonnetempel”. 1962. Etat raisonnable, dos incomplet. “De Zwarte Rotsen”. 1963. Etat raisonnable, dessous du dos abîmé. “De Juwelen van Bianca Castafiore”. 1963. Bon état. Et une couverture vide de Kuifje in Afrika. 1961. Ed. Casterman.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#152John LaenenPeriod: 1881 - 1965
“Bosdreef” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1904.
“Allée dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1904.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#317
Een barometer van gesculpteerd hout. Gedateerd 1880.
Un baromètre en bois sculpté à décor floral. Daté 1880.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40/60