Similar lots by type
-
#116
Caucaze tapijt van wol met centraal medaillon op grijsgroene fond. Handgeknoopt.
Tapis Caucaze en laine à médaillon central sur fond vert-gris. Noué main.No longer availableDim. 280 x 170 cmEstimate: € 60/100 -
#720
Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rieten zit en rug.
Paire de fauteuils en bois à patine blanche de style Louis XV. Siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 320/380 -
#368
Een mannenhoofd van gesculpeerd en donkergepatineerd hout. Gemonogrameerd ‘JCA’.
Tête d’homme en bois sculpté à patine foncée. Monogramme JCA.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200/240 -
#341
Een langwerpige houten plantenbak, versierd met dennenappelmotieven van gedreven koper. Omstreeks 1900.
Jardinière allongée en bois décorée de pommes de pins en cuivre repoussé. Vers 1900.No longer availableDim. l: 43 cmEstimate: € 26/34 -
#593
Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.
Album à photographies en bois laqué noir incrusté de nacre formant un motif aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#16
Beloutj karpet van wol met een zeer mooi guirlandemotief. Handgeknoopt.
Carpette Beloutch en laine avec très beau motif de guirlandes. Nouée main.No longer availableDim. 176 x 126 cmEstimate: € 60/100 -
#501
Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500 -
#487
Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
Six statuettes africaines diverses en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#223
Een paar neogotische kapitelen van gesculpteerd eikenhout. XIXde eeuw.
Paire de chapiteaux de style gothique en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 120/200 -
#93
Twee houten dozen in twee formaten met lederen bekleding.
Deux boîtes en bois de différentes tailles recouvertes de cuir.No longer availableDim. h: 24 & 20 cmEstimate: € 50/80 -
#774
Een kabinetje van wortelfineer met veertien kleine laden en een deurtje.
Petit cabinet en placage de ronce ouvrant à quatorze petits tiroirs et une porte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#666
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd hout in renaissancestijl met getorste stijlen. Onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet à deux corps en bois sculpté de style Renaissance aux montants torsadés. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 217 cmEstimate: € 60/100 -
#26
Een muziekstaander van gedraaid en gesculpteerd notenhout.
Porte-musique en noyer tourné et sculpté.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60/100 -
#767
Een schildersezel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 460/500 -
#473
Een lot van drie Afrikaanse maskers van gesculpteerd en gepolychromeerd hout
Trois masques africains en bois sculpté et polychromé.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#433
Tien miniatuurauto’s: Dugu Miniautotoys, “Rolls Royce”, “Lancia Theta 1914”, “Cord 1937” (manco’s), “Fiat 509”, “Fiat 509 open”. “Ansalmo 1924”, “Duesenberg”. “Lancia Lampda”. “Fiat 519 1923”. “Alilla Coppa d’Oro” (manco’s).
Dix voitures miniatures: Dugu Miniautotoys, “Rolls Royce”, “Lancia Theta 1914”, “Cord 1937” (manquants), “Fiat 509”, “Fiat 509 ouverte”. “Ansalmo 1924”, “Duesenberg”. “Lancia Lampda”. “Fiat 519 1923”. “Alilla Coppa d’Oro” (manquants).No longer availableEstimate: € 50/60 -
#562
Indische gouache.
Gouache indienne.No longer availableDim. 29 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#556
Een grote eikenhouten commode met twee grote en twee kleine laden. Grotendeels tijdperk Lodewijk XVI.
Grande commode en chêne ouvrant à deux grands et deux plus petits tiroirs. En grande partie époque Louis XVI.No longer availableDim. H. 98 x L. 143 cmEstimate: € 400/600 -
#190
Een 18 karaats geel gouden herenring bezet met een fantasiesteen.
Bague homme en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 8,82 gEstimate: € 200/250 -
#448
Zeven miniatuurauto’s: Cursor Modell 269, “Mercedes Bus 1894” en “Mercedes 540K”, R.W.-Modell, “BMW Dici 1927”, Mini-Mod, “Opel 1924-28”, “Der Trabi by Vitesse, 1989” (doosje). Road Tough Collectable Series, “Mercedes 500 SEL” en “Bmw 325i” (beide in doosje).
Sept voitures miniatures: Cursor Modell 269, “Mercedes Bus 1894” et “Mercedes 540K”, R.W.-Modell, “BMW Dici 1927”, Mini-Mod, “Opel 1924-28”, “Der Trabi by Vitesse, 1989” (boîte). Road Tough Collectable Series, “Mercedes 500 SEL” et “Bmw 325i” (les deux dans leur boîte).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#828
“Tijl en Nele en de rede van Antwerpen”. Drie glas-in-loodramen, gemonteerd in lichtbakken. Ze vormen samen een geheel.
“Tyl et Nele et la Rade d’Anvers”. Trois vitraux montés à l’électricité, formant un triptyque.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#408
Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Booms glas.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Boom.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#524Paule PiaPeriod: °1920
“Nothing human”. Gemengde techniek op plexi. Gesigneerd.
“Nothing human”. Technique mixte sur Plexiglas. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#486
Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.
Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 1500/1600 -
#235
Een 18 karaats wit gouden ketting met 14 karaats wit goud hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en or blanc 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 13,55 gEstimate: € 700/900 -
#377
Een groot lot tin, bestaande uit kannen, potjes, schaaltjes, enz. XIXe en XXe eeuw.
Grand lot d’étains comprenant des aiguières, des pots, des plats etc. XIXe et XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#357
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt met gravure en label.
Vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Griffe et étiquette sous la base.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 50/80