Other lots by Malfliet
Similar lots by type
-
#502Vladimir Suchanek
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 24/35 en gedateerd 1969 buiten de plaat.
“Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 24/35, datée 1969 hors planche.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#699Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
“De hand van de zaaier”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 90/100 buiten de plaat.
“La main du semeur”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 90/100 hors planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#459Jef Vaes
“4 ogen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10 buiten de plaat.
“4 yeux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 3/10 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 20/30 -
#102
Een paar chromolitho’s met romantische taferelen.
Deux chromolithographies représentant des scènes romantiques.No longer availableDim. 77 x 54 cmEstimate: € 50/100 -
#4
Een reeks van vijf ‘Immerseeltjes’. Gesigneerd buiten de plaat.
Une série de cinq ‘Immerseeltjes’. Signé hors planche.No longer availableDim. 21 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#534
“Ferrari 250 GTO”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 164/250 buiten de plaat.
“Ferrari 250 GTO”. Une lithographie. Signée et numérotée 164/250 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150/180 -
#739Shoichi Hasegawa
“Boom”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 9/120 en gedateerd ’73 buiten de plaat.
“Arbre”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 9/120 et datée ‘73 - hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#69Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.
“Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 41,5 cmEstimate: € 120/200 -
#99Roger Hebbelinck
“Geerwijnstraat te Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 116/350 buiten de plaat.
“Rue Geerwijn, Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 116/350 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 65 ,5 cmEstimate: € 40/50 -
#724Joseph Van Hoof
“Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 30/50 -
#472A. Frank
“Paard en toren”. Ets en aquatint. Gesigneerd en genummerd 4/4 buiten de plaat.
“Cheval et tour”. Une eau-forte/aquatinte. Signée et numérotée 4/4 hors planche.No longer availableDim. 32,5 x 28 cmEstimate: € 55/65 -
#492Frieda Van Meir
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘93. Met dedicatie.
“Composition”. Une lithographie. Signée et datée ‘93. Avec dédicace.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 65/80 -
#62R. Lynden
“Vismarkt te Mechelen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Marché au poisson à Malines.” Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 30/50 -
#542Henri Matisse
“Le cirque”. Een lithografie. Niet gesigneerd.
“Le cirque”. Une lithographie. Non signée.No longer availableDim. 45 x 69 cmEstimate: € 150/280 -
#59Theo De Vos
Een paar zichten op Mechelen. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1951 & 1961.
Une paire de vues sur Malines. Pastel sur papier. Signés et datés 1951 & 1961.No longer availableDim. 39 x 28 & 30 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#282Maurice Langaskens
“Les reconstructeurs”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/100 buiten de plaat.
“Les reconstructeurs”. Une eau-forte. Signée et numérotée 75/100 hors planche.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 60/80 -
#272Roger Hebbelinck
“Winters Leiezicht”. Een kleurenets naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 229/350 buiten de plaat.
“Vue hivernale de la Lys”. Une eau-forte d’après une oeuvre de Albert Saverys. Signée et numérotée 229/350 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 63,5 cmEstimate: € 100/120 -
#734
“Vrouw in profiel”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat: ‘Henri De Braekeleer’ en gedateerd 1876.
“Femme de profil”. Une eau-forte. Signée dans la planche: ‘Henri De Braekeleer’ et datée 1876.No longer availableDim. 12 x 8 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#279
“Bosweg”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Chemin forestier”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/100 -
#250
Een 18 karaats wit en geel gouden slavenarmband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 6,50 ct. en een fancy diamand van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,50 ct et d’un fancy diamond de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 49,22 gEstimate: € 5500/6500 -
#784
Een fragment tapisserie, vermoedelijk de bekleding van de zitting van een stoel, met een mythologische scène versierd. XVIIde eeuw en recenter vergroot en opgespannen op een houten raam.
Fragment de tapisserie, probablement pour la couverture d’une siège, représentant une scène mythologique. XVIIe siècle, récemment élargie et mise sur un cadre en bois.No longer availableDim. 41 x 47 cmEstimate: € 100/150 -
#494Constant Simon
“Oude dame met paternoster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging bovenaan.
“Vieille dame avec chapelet”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#195
Een 18 karaats wit gouden herenring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bague homme en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 12,47 gEstimate: € 900/1100 -
#772
Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#26
Een zuil van gesculpteerd hout met een rond marmeren blad.
Une colonne en bois sculpté avec tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 120/200 -
#770
Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#288JVC
Een draagbaar televisietoestelletje. Model 3020GM. Begin jaren ‘70.
Une petite télévision portable. Modèle 3020GM. Début ‘70.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#252Jules De Geussés
“Begijnhof te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage à Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#94Egide Van der Paal
“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 29/07/1950.
“Vue sur Anvers depuis la Rive Gauche”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 29/07/1950.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 50/100 -
#709Kurt Peiser
“Retour du travail.” Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 80/100.
“Retour du travail”. Signée hors planche. Numérotée 80/100.No longer availableEstimate: € 50/80