Similar lots by type
-
#542Henri Matisse
“Le cirque”. Een lithografie. Niet gesigneerd.
“Le cirque”. Une lithographie. Non signée.No longer availableDim. 45 x 69 cmEstimate: € 150/280 -
#502Vladimir Suchanek
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 24/35 en gedateerd 1969 buiten de plaat.
“Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 24/35, datée 1969 hors planche.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#734
“Vrouw in profiel”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat: ‘Henri De Braekeleer’ en gedateerd 1876.
“Femme de profil”. Une eau-forte. Signée dans la planche: ‘Henri De Braekeleer’ et datée 1876.No longer availableDim. 12 x 8 cmEstimate: € 20/30 -
#59Theo De Vos
Een paar zichten op Mechelen. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1951 & 1961.
Une paire de vues sur Malines. Pastel sur papier. Signés et datés 1951 & 1961.No longer availableDim. 39 x 28 & 30 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#534
“Ferrari 250 GTO”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 164/250 buiten de plaat.
“Ferrari 250 GTO”. Une lithographie. Signée et numérotée 164/250 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150/180 -
#69Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.
“Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 41,5 cmEstimate: € 120/200 -
#499Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“De Schelde - Mariekerke- St. Amands”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 17/50 buiten de plaat.
“L’Escaut - Mariakerke - St. Amands”. Une eau forte. Signée et numérotée 17/50 hors planche.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 40/50 -
#62R. Lynden
“Vismarkt te Mechelen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Marché au poisson à Malines.” Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 30/50 -
#102
Een paar chromolitho’s met romantische taferelen.
Deux chromolithographies représentant des scènes romantiques.No longer availableDim. 77 x 54 cmEstimate: € 50/100 -
#472A. Frank
“Paard en toren”. Ets en aquatint. Gesigneerd en genummerd 4/4 buiten de plaat.
“Cheval et tour”. Une eau-forte/aquatinte. Signée et numérotée 4/4 hors planche.No longer availableDim. 32,5 x 28 cmEstimate: € 55/65 -
#272Roger Hebbelinck
“Winters Leiezicht”. Een kleurenets naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 229/350 buiten de plaat.
“Vue hivernale de la Lys”. Une eau-forte d’après une oeuvre de Albert Saverys. Signée et numérotée 229/350 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 63,5 cmEstimate: € 100/120 -
#724Joseph Van Hoof
“Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 30/50 -
#282Maurice Langaskens
“Les reconstructeurs”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/100 buiten de plaat.
“Les reconstructeurs”. Une eau-forte. Signée et numérotée 75/100 hors planche.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 60/80 -
#739Shoichi Hasegawa
“Boom”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 9/120 en gedateerd ’73 buiten de plaat.
“Arbre”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 9/120 et datée ‘73 - hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#459Jef Vaes
“4 ogen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10 buiten de plaat.
“4 yeux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 3/10 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 20/30 -
#699Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
“De hand van de zaaier”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 90/100 buiten de plaat.
“La main du semeur”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 90/100 hors planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#4
Een reeks van vijf ‘Immerseeltjes’. Gesigneerd buiten de plaat.
Une série de cinq ‘Immerseeltjes’. Signé hors planche.No longer availableDim. 21 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#99Roger Hebbelinck
“Geerwijnstraat te Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 116/350 buiten de plaat.
“Rue Geerwijn, Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 116/350 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 65 ,5 cmEstimate: € 40/50 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Azalea’s - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/100 buiten de plaat.
“Azalées - Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 41/100 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 23,5 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#139A. Clarys
“Trekpaarden”. Een kleurenreproductie in een eikenhouten lijst.
“Chevaux de trait”. Une reproduction en couleurs dans un encadrement en chêne.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#573
Een paar waterkommetjes van sang-de-boeufporselein. Onderaan gemerkt.
Paire de bols en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#268
Een bronzen schemerlampje in de vorm van een violist bij een kapel bij een boom met een engeltje.
Une lampe en bronze représentant un violoniste près d’une chapelle avec un ange près d’un arbre.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#607
Een schaal van blauw en wit porselein met een gegraveerd zilveren montuur. Haarscheur onderaan. Tijdperk Kangxi.
Un plat en porcelaine bleue et blanche avec monture gravée en argent. Eclat en dessous. Dynastie Kangxi.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#562
“Portret”. Sanguinetekening op papier. Chinese school (Vu Cao Dam?).
“Portrait”. Une sanguine sur papier. Ecole chinoise. (Vu Cao Dam?).No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 100/200 -
#745
Een eikenhouten tafeltje met liervormige poten.
Une petite table en chêne avec des pieds en forme de lyre.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 60/80 -
#488
Twee balustervaasjes en een hondje van cloisonné op messing.
Deux vases balustres et un petit chien en cloisonné sur laiton.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#238
Een koperen kandelaar gedragen door een putto in de geest van Moreau.
Un chandelier en cuivre porté par un putto dans l’esprit de Moreau.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 50/60 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 600/800 -
#722Jean-Pol
“Kramiekske”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Kramiekske”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#345
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en één centrale bewerkte robijn van ± 4,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis traité central de ± 4,50 ct.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 950/1100 -
#199René De Lanoy
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneeerd.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 70 cmEstimate: € 160/200