#441
#728
Een lampje van ivoor met een gesculpteerd decor van olifanten.
#531
Een gesculpteerde slagtand. West-Afrika.
#331
Een Lievevrouwebeeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstukje.
#418
Défense sculptée en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L 50 cmEstimate: € 100/120
#547
Een Chinees krijgsheer van brons.
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
#168
Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.
#165
Een merkwaardige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, samengesteld uit onderdelen van verschillende leeftijden. Onderaan twee paneeldeuren en drie putti, het opzet met leeuwenkopjes en figuren en een centraal paneel met een scène in reliëf.
Un buffet remarquable en chêne sculpté composé de plusieurs parties de différentes époques. En dessous : deux portes aux panneaux et trois putti, panneau central avec une scène en relief, le dessus décoré avec des têtes de lion et de personnages.No longer availableDim. 172 x 149 x 46 cmEstimate: € 400/600 -
#750
Une console murale en chêne, décoration de fruits et de cornes au dessus. A subie une restauration.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 120/200 -
#693
Een klein muziekgroepje van polychroom porselein.
#134J. Verhaegen
“Personnages dans un paysage enneigé”. Huile sur toile. Signée. Avec restauration.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#744
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
#377
Een paar vuurbokken en een paar kandelaars van geel koper.
#297
#666C. Brasseur à Paliseul
#714Jan Wouters
“Hooischoven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Meules de foin”. Aquarelle. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 40/50