Similar lots by type
-
#151Davey’s patent
Een scheepslantaarn van rood en geel koper.
Lanterne de bateau en cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/140 -
#381
Twee paar koperen kandelaars, versier met glazen kralenslingertjes.
Deux paires de candélabres en cuivre décorés de guirlandes de perles en verre.No longer availableDim. h: 21 & 25 cmEstimate: € 50/80 -
#321
Een kandelaar in renaissancestijl met acht lichtpunten in twee niveaus.
Un chandelier de style Renaissance à huit bras en deux niveaux.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 180/240 -
#361
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#578
Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.
Un guerrier chinois en laiton brun patiné.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/140 -
#353
Een godslamp en een schotel van messing.
Lampe de sanctuaire et plat d’offrande en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#327Capodimonte
“Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.
“Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/300 -
#33
Een lot van elf messingen en bronzen wandkapstokken in verschillende uitvoeringen.
Lot de onze crochets de porte-manteaux en laiton et en bronze.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#621
Een siervaas op schotel van messing en handbeschilderd glas in rococostijl, versierd met engeltjes en vrouwenhoofden. XIXe eeuw.
Un vase décoratif sur plateau en laiton et verre peint à la main style Rococo, décoration d’anges et têtes de femmes. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 250/350 -
#741
Een komfoor van rood en geel koper. (Beschadiging). We voegen er twee rood koperen kandelaars aan toe.
Un poêlon en cuivre jaune et rouge. Dégât. Nous ajoutons deux chandeliers en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#163
Een oude messingen kassa op houten voet. Met twee sleutels.
Une caisse en laiton sur base en bois. Deux clés.No longer availableEstimate: € 250/280 -
#21
Een gevarieerd lot geel en rood koper, bestaande uit een oude koffiemolen, twee koffiepotten, een gedreven schaal, twee poffertjespannen, een puddingvorm, twee kleine pannetjes, een olielamp, enz.
Lot de cuivres rouges et jaunes comprenant un ancien moulin à café, deux cafetières, un plat repoussé, deux poêlons, une moule au pudding, deux petits poêlons, une lampe à huile etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#51
Een lot messing, bestaande uit een wandkandelaar, een wandlicht met stormlamp en een pupiter.
Lot de laiton comprenant une applique, un photophore mural et un lutrin.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#13
Een lot verguld koper en brons, bestaande uit drie ovale fotokadertjes, een kandelaar gedragen door een putto, een kandelaar in Lodewijk XV stijl en een versiering in de vorm van een acanthusblad.
Lot de cuivres et de bronzes dorés comprenant trois cadres à photographies ovales, un candélabre porté par un putto, un bougeoir de style Louis XV et un ornement en forme de feuille d’acanthe.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#388
Een lot van vier verschillende waterketels van rood koper.
Lot de quatre bouilloires en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#232
Een paar oude koperen koetslantaarns.
Deux lampes de chariot en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#318
Een paar messingen kandelaars met zes lichtpunten in drie niveaus in de vorm van een gestileerde boom.
Deux chandeliers en laiton à six bras en trois niveaux en forme d’arbre stylisé.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 120°/200
Other lots in this auction
-
#9
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#632
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#459
Een lot van vier opgehoogde reproducties naar XIXe eeuwse werken. We voegen er een Japanse prent aan toe.
Lot de quatre reproductions rehaussées d’après des oeuvres du XIXe siècle. Nous ajoutons une estampe japonaise.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#440Paloma Picasso
Een vaporisator eau de parfum van 50 ml een deodorant stick van 53 g en twee bijpassende sjaaltjes.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un stick à déodorant de 53 g. Avec 2 châles assortis.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#516
Een paar fauteuils en cabriolet van gesculpteerd notenhout met bekleding van blauw fluweel. Beide met voetenbankje met afwijkende bekleding.
Deux fauteuils cabriolets en noyer sculpté avec revêtement en velours bleu. Comprenant également deux repose pieds avec revêtement différent.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#289Fritz Van Luppen
“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.
“Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120/200 -
#62Georges HiguetPeriod: 1892 - 1956
“Oosters figuur”. Een ets. Waarschijnlijk een artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd 1929 binnen de plaat.
“Personnage oriental”. Eau-forte. Probablement épreuve d’artiste. Signée et datée 1929 dans la planche.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 20/30 -
#213
Een wandornament van verzilverd metaal in de vorm van een leeuwenkop.
Un ornement mural en métal argenté en forme de tête de lion.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 240/280 -
#383
Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motief voor twaalf personen, inclusief vis- en serveerbestek. Enkele stuks manco.
Couvert en métal argenté de style Louis XV pour 12 personnes, y inclus un couvert à poisson et de service. Quelques pièces manquantes.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#409
Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een hangeschilderd meerkleurig decor.
Une potiche en terre cuite Gouda avec décor peint à la main polychrome.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/70 -
#479Gabriël De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Damesportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 50/80 -
#634
Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten met vier glazen kapjes, gemerkt van ‘Muller Frères’.
Un lustre en fonte à trois bras et quatre points lumineux . Muller Frères.No longer availableEstimate: € 100/120