Similar lots by type
-
#403
Een inktstel van verguld koper met een dubbele inktpot en centraal versierd met een engeltje.
Encrier en cuivre doré avec deux récipients et surmonté d’un angelot central.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#5
Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#125
Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.
Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.No longer availableDim. 17,95 gEstimate: € 250/300 -
#85
Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 200/300 -
#26Dupont en Impact
Twee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.
Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#315
Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).
Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 200/300 -
#70
Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#797
Een lot verschillende koffiepotten, melkpotjes, e.a. van verzilverd metaal.
Lot de cafetières, de pots à lait etc. en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#506
Drie wijzen van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes.
Trois sages en ivoire sculpté sur socles en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 180/220 -
#160
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.
Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 150/250 -
#829
Een Chinese koffer versierd met een gesculpteerd krijgersdecor op de vier zijden.
Coffre chinois décoré d’un décor de guerriers sculpté sur les quatre côtés.No longer availableDim. 100 x 60 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#622
Een lot van tien ronde bain-marieschotels van meerkleurig Chinees porselein. We voegen er een bijbehorende ovale schotel aan toe.
Lot de 10 plats à bain-marie en porcelaine de Chine polychrome. Nous ajoutons un plat ovale semblable.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200/240 -
#40
Een 18 karaats geel gouden trouwring.
Alliance en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 80/130 -
#145
Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.
Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.No longer availableDim. 19,70 gEstimate: € 400/500 -
#130D.R.G.M.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.No longer availableDim. bruto: 24,34 gEstimate: € 350/450 -
#255
Vier verschillende horloges van roestvrij staal.
Quatre montres diverses en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#135
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.No longer availableDim. 21,70 gEstimate: € 350/450 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.
Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.No longer availableDim. 14,13 gEstimate: € 250/350 -
#10
Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.
Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 100/150 -
#140
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto : 25,67 gEstimate: € 200/300 -
#546
Twee stenen tempelwachters in hoog-reliëf. Azië.
Deux gardiens de temple en relief. Sculptures en pierre. Travail asiatique.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 400/500 -
#418
Twee paar neogotische messingen knobbelkandelaars.
Deux paires de chandeliers en laiton de style gotique.No longer availableDim. H. 42 & 31 cmEstimate: € 150/200 -
#739
Een paar kandelaars van massief geel koper in barokke stijl. XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en laiton massif de style baroque. Fût torsadé vers le haut, le bas aux balustres. Piétement tripode décoré en relief de têtes d’angelots ailées. Larges binets circulaires. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/120 -
#662
Twee Chinese scrolls op rijstpapier met afbeeldingen van krijgers.
Deux rouleaux chinois sur papier de riz représentant des guerriers.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#537Swarovski
“Colombine” Beeldje van kleurloos kristal met blauwe details. Gemerkt.
“Colombine”. Statuette en cristal incolore aux détails bleus. Avec marque.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 120/140 -
#409
Een metalen reclamepaneel “Marly”.
“Marly”. Panneau de publicité en métal.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#89Ant. Gadoy
“Portret van een rokende man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’un fumeur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#305Emporio Armani
Een roestvrij stalen polshorloge met chronometer in origineel etui met documenten.
Montre chronomètre à bracelet en acier inoxydable. Etui d’origine avec documents.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#68
Een lot glas en kristal, bestaande uit vier bonbonnières, een bloemenvaasje en een kruikje. We voegen drie paternosters toe.
Lot de verres et de cristaux comprenant quatre bonbonnières, un vase et une cruche. Nous ajoutons trois rosaires.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#462
“Windmolen”, “ Sint-Baafskathedraal te Gent” en “De St-Niklaaskerk te Gent”. Een lot van drie grafische werken.
“Moulin à vent”, “Cathédrale St-Bavon à Gand” et “L’église St-Nicolas à Gand”. Trois estampes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#613
“Jongen en meisje met vogeltjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar werken van Aug. Moreau.
“Garçon et fille aux oiseaux”. Deux sculptures en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#601Jules Moigniez
“De uil”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer. Postume geut.
“Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 400/500 -
#659
“Ratten bij een voorraadvat”. Japanse ivoren netsuké.
“Rats et tonneau de provision”. Ivoire japonais en ivoire.No longer availableDim. H.3 cmEstimate: € 80/120 -
#170Omega De Ville Automatic
Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband. Gedragen.
Montre de dame en acier inoxydable au bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 200/400 -
#787
Een lot meerkleurig porselein bestaande uit kopjes en borden in diverse uitvoeringen en stijlen. O.a. gemerkt Royal Copenhagen en Royal Albert.
Lot de porcelaine polychrome comprenant des tasses et des assiettes diverses. Dont Royal Copenhagen et Royal Albert.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#398Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet en een vaasje respectievelijk blauw en roze gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal et un vase colorés respectivement bleu et rose dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80