Similar lots by type
-
#829
Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.
Chaise commode petite et sobre en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#843
Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
Lot de trois différents fauteuils de style Regency.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#828
Een buffetkast met opzet van gepatineerd grenen met twee maal twee paneeldeuren.
Buffet à deux corps en sapin patiné ouvrant à deux fois deux portes à panneaux.No longer availableDim. 208 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#834
Een speeltafel met klapblad van mahoniehoutfineer op getorste poten. XIXe eeuw.
Table à jeu à abattant en placage d’acajou sur pieds torsadés. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#822
Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.
Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#831
Een lot van zes ongekleurde beukenhouten keukenstoelen met rieten zit.
Lot de six chaises en hêtre naturel. Sièges en osier.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#841
Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#818
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#832
Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#206
Een groot Engels dubbelzijdig bureau met en gevacheteerd blad en drie laden in de gordel. De twee ladenblokken telkens met drie laden.
Grand bureau plat anglais à double face et à tablette recouverte de vachette, ouvrant à trois tiroirs en ceinture et à deux fois trois tiroirs dans les caissons.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#821
Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.
Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100/180 -
#833
Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#823
Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.
Table à abattant anglaise à tablette chantournée.No longer availableDim. Ø 78 cmEstimate: € 360/380 -
#838
Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.
Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#820
Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.
Chaise longue en acajou recouvert de cuir. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#837
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#836
Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.
Fauteuil en chêne à siège cannée.No longer availableEstimate: € 10/15 -
#845
Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.
Commode en sapin à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60/100 -
#844
Een ronde tafel van gefineerd hout in Biedermeierstijl met kantelend blad.
Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 120/200 -
#819
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouverts de tissu.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#840
Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#817
Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.
Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#835
Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.
Deux différents fauteuils en acajou.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#842
Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.
Paire de fauteuils en cuir. Couvertures en mauvais état.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#302Gevaert
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine aux voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 61 cmEstimate: € 60/100 -
#411
Een lot bestaande uit een zakhorloge met geniëlleerde kast (ter herstellen), een geniëlleerd zakmesje, een potloodhoudertje, een wandelstokhandvat en een pennendop. Alles van massief zilver.
Lot comprenant une montre de poche au boîtier niellé (à réparer), un couteau de poche niellé, une porte-mine, une manche de canne et un bout de porte-plume. Toutes les pièces en argent massif.No longer availableDim. 159 gEstimate: € 50/80 -
#213
“Waadvogel.” Bronzen beeld.
“Oiseau d’eau” Sculpture en bronze.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 200/240 -
#35
Twee verschillende zakhorloges met zilveren kast.
Deux différentes montres de poche aux boîtiers en argent.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#656
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120/180 -
#654
Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.
Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.No longer availableEstimate: € 55/75 -
#175
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met parels.
Collier en or jaune 18 ct avec perles.No longer availableDim. 7,81 gEstimate: € 160/250 -
#726
Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#558
Een tiendelige reeks van in elkaar passende kommetjes van blauw en wit Chinees porselein.
Suite de dix pièces aux bols en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 160/180 -
#328
Een lot van ver verschillende kinderbustes van brons, waarbij twee op sokkel van marmer en één op onyx.
Lot de quatre bustes d’enfants en bronze dont deux sur socle en marbre et un sur onyx.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#504
“Drie figuren”. Krijttekening op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1992.
“Trois personnages”. Dessin à la craie sur papier. Illisiblement signé et daté 1992.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 70/80 -
#765
Een gevarieerd lot Afrikaans houtsnijwerk. We voegen er een peper- en zoutvaatje van gesculpteerd Afrikaans ivoor aan toe.
Lot varié de sculptures africaines, ainsi qu’un poivrier et salière en ivoire sculpté africain.No longer availableEstimate: € 40/50