Similar lots by type
-
#9Paul LautersPeriod: 1806 - 1875
“Gevallen boomstam”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1846.
“Bûche”. Dessin sur papier. Signé et daté 1846.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#132John MichauxPeriod: 1879 - 1956
Een studietekening van een fronton. Potlood en inkt op calquepapier. Gesigneerd.
Croquis représentant un fronton de bâtiment. Crayon et encre sur papier calque. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#769Hilde Hendrickx
“Zonnebloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Tournesols”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#542Rafael GorsenPeriod: °1942
“Moeder met kind”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
“Mère et enfant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘85.No longer availableDim. 21 x 32 cmEstimate: € 20/30 -
#254Laurent MeeuwsPeriod: 1909-1989
“Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#512Rafael GorsenPeriod: °1942
“De tapijtenhandelaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Le marchand de tapis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘84.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 25/35 -
#444Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002
“El Che”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“El Ché”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#524Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005
“Danseres”. Gemengde techniek op papier.
“Danseuse”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 39 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#789Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#194Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 14 cmEstimate: € 800/1000 -
#509Mangbetu Eres
“Jeune fille congolaise”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Jeune fille congolaise”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#202Alfons Van Beurden
“Teddybeer”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Ours en peluche. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#679Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“De stal”. Potlood op papier. Met papierstempel.
“L’écurie”. Crayon sur papier. Avec cachet.No longer availableDim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 40/60 -
#759Jef Wauters
“De houtsprokkelaarster”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ramasseuse de bois mort”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 26, 5 x 42 cmEstimate: € 50/70 -
#522Rafael GorsenPeriod: °1942
“Damesportret”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 240/300 -
#149Alfred Schenk
“Schapen in de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#164Gustaf AdelswärdPeriod: 1843-1895
“Havenzicht, Le Havre”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1887.
“Vue de port, Le Havre”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé et daté 1887.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 150/200 -
#199Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960
“Staand naakt”. Potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Nu debout”. Etude en crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#204
“Napoleontische veldslag tussen Franse infanterie en Oosterijkse cavalerie.” Circa 1800. Fijne aquarel op papier.
“Combat napoléonien entre l’Infanterie française et la Cavalerie autrichienne”. Vers 1800. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 180/200 -
#469Mariette De Meulder
“Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.
“Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#532Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“Dorpszicht” & “Ploegende paarden”. Resp. potlood en inkt op papier. Eén met papierstempel en de andere gesigneerd.
“Vue de village” et “Chevaux de labeur”. Respectivement crayon et encre sur papier. L’un au cachet, l’autre signé.No longer availableDim. 18 x 23 & 13 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#49Ferdinand JorwitzPeriod: 1897 - 1979
“Cour de ferme”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Cour de ferme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#682H Schroeder
“Harlekijnen”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd. Tijdperk art deco.
“Arlequins”. Respectivement sanguine et aquarelle sur papier. Les deux signés. Epoque art déco.No longer availableDim. 21 x 13 & 19 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#59Godeau
“St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#422
“Roeiboot voor een stad”. Olieverf op paneel.
“Chaloupe devant une ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#421
Een hangkastje met spiegel van gedreven geel koper. Met twee kleerborstels.
Petit meuble à suspendre au miroir en cuivre repoussé. Avec deux vergettes.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/120 -
#780
Een wandconsole van donkergepatineerd plaaster.
Console en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 20/30 -
#56Bokhara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30/50 -
#568
Chinese houtsculptuur met personages.
Sculpture en bois aux personnages. Travail chinois.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 50/80 -
#221
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’une pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 200/220 -
#367
Een paar messingen neobarokke kandelaars.
Paire de candélabres de style baroque en laiton.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 60/100 -
#369
“Zittende dame”. Potlood op papier. Toegeschreven aan Anton Pieck.
“Dame assise”. Crayon sur papier. Attribué à Anton Pieck.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 30/50 -
#329
Een set van vier kaasbestekken met zilveren handvatten. In etui.
Suite de quatre couverts à fromage aux manches en argent. Dans leur étui.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#642
Koperen luchter met vijf armen. Omstreeks 1900.
Lustre en cuivre à cinq bras de lumière. Vers 1900.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200/240 -
#556
Een sobere dennenhouten tafel op zes gedraaide poten.
Table de réfectoire en sapin sur six pieds tournés.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#423
Een paar borstels van zilver en schildpad. Eén met merken van Birmingham.
Paire de brosses en argent et écaille. Une avec les marques de Birmingham.No longer availableEstimate: € 80/120