Similar lots by type
-
#29
Een lot overwegend kleurloos kristal, bestaande uit een schaal met stolp, twee verschillende schenkkannen; een bloemenvaasje en een servethouder. De laatste met schilfer aan de voet.
Un lot d’objets divers, principalement en cristal incolore, comprenant une coupe et cloche, deux verseuses différentes, un petit vase à fleurs et un porte-serviettes, celui-ci avec un éclat au pied.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#148Val St-Lambert
Een schemerlamp, een asbak en een vaasje van kristal, roze gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe, cendrier et petit vase en cristal coloré rose dans la masse. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#759
Een sac-à-perles van messing en kristal.
Un sac-à-perles en cristal et laiton.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60 -
#333Val St. Lambert
Een langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.
Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.No longer availableDim. b: 54 & Ø: 12 cmEstimate: € 25/40 -
#634
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#101
Een inktpot van kleurloos kristal met zilveren monturen van Wolfers. 800‰. Glazen recipiënt intact. Kleine schilfer onderaan.
Un encrier en cristal incolore et monture en argent Wolfers. 800 ‰. Récipient en verre intacte. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 50/80 -
#34
Een lot van vier verschillende vazen en een karaf van geslepen kleurloos kristal, waarbij één vaas met een gegraveerde afbeelding van Paus Johannes Paulus II.
Un lot de quatre vases différents et une carafe en cristal incolore taillé, dont un vase avec une représentation gravée du Pape Jean-Paul II.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#359
Een vaas van geslepen Boheems kristal, blauw gekleurd in de massa.
Un vase en cristal Bohème taillé bleu.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 65/75 -
#313Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kristal, rood geslepen in de massa. Gemerkt en in originele doos.
Un cendrier en cristal taillé, couleur rouge dans la masse. porte une marque, et dans sa boite d’origine.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#257
Een paar dekselpotjes van kleurloos kristal met zilveren deksels. Het eerste met geslepen bloemendecor en een bloem in het deksel, het tweede sober met een kroon in het deksel en gekeurd 950‰.
Quelques pots à couvercle en cristal incolore et couvercles en argent. Le premier avec décor fleuri taillé dans le couvercle, le deuxième étant sobre avec une couronne dans le couvercle, 950‰.No longer availableDim. j: 7 & 8 cmEstimate: € 80/100 -
#444
Een lot kristallen glazen, bestaande uit elf wijnglazen, acht hoge borreltjes en twaalf aperitiefglazen, waarvan acht groene.
Lot de verres en cristal comprenant onze verres à vin, huit gouttes et douze verres à apéritif dont huit de couleur verte.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#14
Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze karaf en coupe, een groen vaasje en een vaasje op voet met een mauve decor van een vogel.
Un lot d’objets divers en cristal, comprenant une carafe et coupe en cristal incolore, un petit vase en cristal vert et un petit vase sur pied en mauve, décoré d’un oiseau.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#424
Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal incolore taillé.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#7Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee asbakken, waarbij één met deksel en vier onderzetters met gegraveerde dieren. Allen gemerkt.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux cendriers dont un avec couvercle, et quatre sous-verres avec engravures d’animaux. Marque présente.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#741Val St. Lambert
Een langgerekte vaas van blauw en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un long vase en cristal bleu et mauve. Marque à la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 26/30 -
#372
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor van planten, bestaande uit 22 wijnglazen en 16 borrelglaasjes. We voegen er 11 tumblerglazen met een geslepen decor van wild aan toe.
Un service de verres en cristal incolore avec décor de plantes taillé , comprenant 22 verres à vin et 16 verres à goutte. Nous ajoutons 11 verres au décor taillé de gibier.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#12Val St. Lambert.
Een coupe van gegoten roze kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal moulé rose. Avec marque.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 25/30 -
#368Val St. Lambert
Een lampnvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25/40 -
#432
Een lot kleurloos kristal met vergulde montuurtjes, bestaande uit een dekseldoos met asbak, een ronde asbak, een drageoir en twee kleine asbakjes.
Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant une boite avec couvercle, un cendrier, un cendrier rond, un drageoir et deux petits cendriers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#439
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee kannen, een cocktailshaker met verzilverde dop en een karaf met verguld montuur. We voegen er een glazen asbak aan toe.
Un lot de divers objets en cristal incolore, comprenant deux verseuses, un shaker à cocktails avec bouchon en argenté, et une carafe avec monture en argent. Nous ajoutons un cendrier en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#748Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 25/40
Other lots in this auction
-
#220
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 35,56 gEstimate: € 800/1000 -
#303
Lampenvoet op basis van een struisvogelei met verzilverd metalen montuur. Met kap.
Pied de lampe en forme d’autruche avec monture en argent. Avec abat-jour.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 60/100 -
#169Ch. Demets
“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#280
- Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2200 -
#160Rado Swiss
Een tweekleurige herenhorloge van titanium.
Montre bicolore à bracelet homme en titane.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#658
“Cinemaploeg”. Een lot van drie beeldjes van gepolychromeerd hout. Afrikaans werk.
“Equipe de cinéma”. Un lot de trois statues en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. h: 30 - 35 cmEstimate: € 40/60 -
#799Franc Ertinger
“Moninchoven & Crabbels.” Een paar etsen.
“Moninchoven & Crabbels”. Paire d’eaux fortes.No longer availableDim. 23 x 13 cm23 x 13 cmEstimate: € 40/50 -
#159Benny Blommaert
“Opspringend water aan een rotskust”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd ‘76.
“Eau jaillissante sur côte rocheuse”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté ‘76.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 200/240 -
#668
Twee verschillende beelden van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R.Congo.
Deux statues en bois sculptés. Mangbetu, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 37 & 54 cmEstimate: € 100/120 -
#642
Een eikenhouten vaatkast met onderaan twee paneeldeuren en in het midden twee laden.
Un vaisselier à deux portes et à deux tiroirs vers le centre.No longer availableDim. 162 x 106 x 32 cmEstimate: € 180/240 -
#317
Een lot van vijf aardewerken tegels met blauw en witte decors, waarbij drie XXe eeuwse van Makkum en in kader en twee XIXe eeuwse van Delft.
Un lot de cinq carrelages en faïence blanche et bleue dont trois de Makkum encadrées et deux du XIXième siècle de Delft.No longer availableDim. 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 40/50 -
#500Peru Cuzco
Twee verschillende halssnoeren van zilver 925 ‰ bezet met lapis lazuli, hoorn en hars.
Deux colliers différents sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent. 925 ‰.No longer availableEstimate: € 60/100