Similar lots by type
-
#444
Een lot kristallen glazen, bestaande uit elf wijnglazen, acht hoge borreltjes en twaalf aperitiefglazen, waarvan acht groene.
Lot de verres en cristal comprenant onze verres à vin, huit gouttes et douze verres à apéritif dont huit de couleur verte.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#741Val St. Lambert
Een langgerekte vaas van blauw en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un long vase en cristal bleu et mauve. Marque à la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 26/30 -
#634
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#751
Een flesje van geslepen kleurloos kristal.
Une bouteille en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 32/36 -
#439
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee kannen, een cocktailshaker met verzilverde dop en een karaf met verguld montuur. We voegen er een glazen asbak aan toe.
Un lot de divers objets en cristal incolore, comprenant deux verseuses, un shaker à cocktails avec bouchon en argenté, et une carafe avec monture en argent. Nous ajoutons un cendrier en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#14
Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze karaf en coupe, een groen vaasje en een vaasje op voet met een mauve decor van een vogel.
Un lot d’objets divers en cristal, comprenant une carafe et coupe en cristal incolore, un petit vase en cristal vert et un petit vase sur pied en mauve, décoré d’un oiseau.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#257
Een paar dekselpotjes van kleurloos kristal met zilveren deksels. Het eerste met geslepen bloemendecor en een bloem in het deksel, het tweede sober met een kroon in het deksel en gekeurd 950‰.
Quelques pots à couvercle en cristal incolore et couvercles en argent. Le premier avec décor fleuri taillé dans le couvercle, le deuxième étant sobre avec une couronne dans le couvercle, 950‰.No longer availableDim. j: 7 & 8 cmEstimate: € 80/100 -
#368Val St. Lambert
Een lampnvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25/40 -
#748Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 25/40 -
#12Val St. Lambert.
Een coupe van gegoten roze kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal moulé rose. Avec marque.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 25/30 -
#333Val St. Lambert
Een langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.
Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.No longer availableDim. b: 54 & Ø: 12 cmEstimate: € 25/40 -
#359
Een vaas van geslepen Boheems kristal, blauw gekleurd in de massa.
Un vase en cristal Bohème taillé bleu.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 65/75 -
#372
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor van planten, bestaande uit 22 wijnglazen en 16 borrelglaasjes. We voegen er 11 tumblerglazen met een geslepen decor van wild aan toe.
Un service de verres en cristal incolore avec décor de plantes taillé , comprenant 22 verres à vin et 16 verres à goutte. Nous ajoutons 11 verres au décor taillé de gibier.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#759
Een sac-à-perles van messing en kristal.
Un sac-à-perles en cristal et laiton.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60 -
#424
Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal incolore taillé.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#7Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee asbakken, waarbij één met deksel en vier onderzetters met gegraveerde dieren. Allen gemerkt.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux cendriers dont un avec couvercle, et quatre sous-verres avec engravures d’animaux. Marque présente.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#432
Een lot kleurloos kristal met vergulde montuurtjes, bestaande uit een dekseldoos met asbak, een ronde asbak, een drageoir en twee kleine asbakjes.
Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant une boite avec couvercle, un cendrier, un cendrier rond, un drageoir et deux petits cendriers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#34
Een lot van vier verschillende vazen en een karaf van geslepen kleurloos kristal, waarbij één vaas met een gegraveerde afbeelding van Paus Johannes Paulus II.
Un lot de quatre vases différents et une carafe en cristal incolore taillé, dont un vase avec une représentation gravée du Pape Jean-Paul II.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#29
Een lot overwegend kleurloos kristal, bestaande uit een schaal met stolp, twee verschillende schenkkannen; een bloemenvaasje en een servethouder. De laatste met schilfer aan de voet.
Un lot d’objets divers, principalement en cristal incolore, comprenant une coupe et cloche, deux verseuses différentes, un petit vase à fleurs et un porte-serviettes, celui-ci avec un éclat au pied.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#101
Een inktpot van kleurloos kristal met zilveren monturen van Wolfers. 800‰. Glazen recipiënt intact. Kleine schilfer onderaan.
Un encrier en cristal incolore et monture en argent Wolfers. 800 ‰. Récipient en verre intacte. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 50/80 -
#313Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kristal, rood geslepen in de massa. Gemerkt en in originele doos.
Un cendrier en cristal taillé, couleur rouge dans la masse. porte une marque, et dans sa boite d’origine.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#92Leon Wuest
“Zicht op een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#779
Een metalen hallantaarn, versierd met bloemen.
Une lanterne de vestibule, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/100 -
#567
Een grote gemberpot van Chinees porselein met een oeil-de-boeufglazuur.
Un grand pot à gingembre en porcelaine chinoise en sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220/240 -
#325
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#454
“Madonna met Kind” en “Twee huiselijke scènes”. Gouache op zijde. China.
“Vierge à l’Enfant” et “Deux scènes domestiques”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 53 x 32 en 32 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#406
Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.
Deux différents chandeliers en laiton de style baroque. Montés à l’électricité.No longer availableDim. h: 105 & 120 cmEstimate: € 35/45 -
#238
Een koperen kandelaar gedragen door een putto in de geest van Moreau.
Un chandelier en cuivre porté par un putto dans l’esprit de Moreau.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 50/60 -
#138Greay
Een hoogreliëf van leisteen. Gesigneerd.
Un haut relief en ardoise. Signé.No longer availableDim. L. 120 cmEstimate: € 120/200 -
#263
Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.
Deux vases en faïence sang-de-boeuf et pieds en laiton.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/240 -
#88
Twee verschillende kannetjes en een bord van Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Deux petites verseuses différentes et une assiette en faïence Gouda. Marque à la base.No longer availableDim. h: 16 & 19 cmEstimate: € 30/40 -
#57
Een aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt met de distel. Edinburgh.
Un petit vase en faïence avec décor fleuri polychrome. Marque en dessous au chardon, Edimbourg.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#272Roger Hebbelinck
“Winters Leiezicht”. Een kleurenets naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 229/350 buiten de plaat.
“Vue hivernale de la Lys”. Une eau-forte d’après une oeuvre de Albert Saverys. Signée et numérotée 229/350 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 63,5 cmEstimate: € 100/120