Similar lots by type
-
#128
Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#711
Een reeks van vier stoelen van gebeeldhouwd mahoniehout.
Quatre chaises en acajou sculpté.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#290
Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 127 cmEstimate: € 120/180 -
#364Romain Malfliet
“Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd 11/100 buiten de plaat.
“Bruges”. Eau forte. Signée et numérotée 11/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#384
Een reproductie van een landschap van Van Ostade (16 x 26 cm) en een reproductie van een Japanse prent (18 x 26 cm).
Reproduction d’un paysage par Van Ostade (16 x 26 cm) et une reproduction d’une estampe japonaise (18 x 26 cm).No longer availableEstimate: € 25/40 -
#601Yaacov Agam
“Compositie”. Een zeefdruk. Israelische school. Gesigneerd en gnummerd 88/180.
“Composition”. Une sérigraphie. Ecole israélite. Signée et numérotée 88/180.No longer availableDim. 73 x 73 cmEstimate: € 400/450 -
#729Foujita
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#505Ungaro - Diva
Een eau de toilette van 75 ml en een Diva eau de toilette van 50 ml.
Deux flacons d’eau de toilette 75 ml et 50 ml.No longer availableEstimate: € 80/130 -
#742Van de Vijver
“De Gedichtjes Drive-In”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 1/14 buiten de plaat.
“De Gedichtjes Drive-In”. Lithographie. Signée, datée 1983 et numérotée 1/14 hors planche.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#300
Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel en gesculpteerd front. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne avec couvercle galbé et front sculpté. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 150/250 -
#734Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#803
Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#610Theo De Cooremeter
Twee aquarellen en een ets. Allen gesigneerd.
Deux aquarelles et une eau forte. Signées.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#586Corneille
“Hommage aan Van Gogh”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Hommage à Van Gogh”. Une lithographie épreuve d’artiste. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 300/360 -
#806J. Shalbert
Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableDim. 230 x 43 x 25 cmEstimate: € 180/250 -
#276
Een sobere eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. 200 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#754Foujita
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 60/100 -
#4
Een lot van vijf oude gravures met zichten op Vlaamse steden en een marine.
Cinq gravures anciennes aux vues de villes flamandes et une marine.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#674
Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 300 x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#246
Een paar eikenhouten buffetten met twee deurtjes onder een lade. Typische versiering met diverse leeuwenkoppen. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw. Bovenkasten manco.
Armoires à buffet avec deux portes et un tiroir. Décoration typique avec des têtes de lion. Style renaissance, fin XIXième. Pas de parties supérieures.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 200/240 -
#305
Een oude eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Un ancien berceau en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 60/100 -
#9
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#717
Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.
Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#165
Een merkwaardige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, samengesteld uit onderdelen van verschillende leeftijden. Onderaan twee paneeldeuren en drie putti, het opzet met leeuwenkopjes en figuren en een centraal paneel met een scène in reliëf.
Un buffet remarquable en chêne sculpté composé de plusieurs parties de différentes époques. En dessous : deux portes aux panneaux et trois putti, panneau central avec une scène en relief, le dessus décoré avec des têtes de lion et de personnages.No longer availableDim. 172 x 149 x 46 cmEstimate: € 400/600 -
#699Hilde Hendrickx
“Stilleven”. Pastel op bruin papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Pastel sur papier brun. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#270
Een mahoniehouten commode met vier grote en twee kleine laden. Einde XIXde eeuw.
Une commode en acajou avec quatre grands tiroirs et deux petits tiroirs. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 128 x 122 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#102R. Gilles
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#363
Een lot tinnen borden en schotels in diverse uitvoeringen. XVIIe, XIXe en XXe eeuw. 24 stuks.
Un lot d’assiettes et de plats en étain. XVII-XIX-XXième siècles.No longer availableDim. 14 kgEstimate: € 80°/100 -
#282Alberts
“Ruïne met kippen”. Houtskool en gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
“Ruine et poules”. Fusain et gouache sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#445Moschino en Daniel Hechter
Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 15 ml in gesloten verpakking.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 15 ml dans l’emballage fermé d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#398
Een lot gedreven koperen voorwerpen: paraplubak, kolenkit, haardscherm, jardinière, brievenbakje, tazza, koffiepot. We voegen er twee glas-in-loodramen aan toe: één met St-Michel, één met een Vlaamse leeuw.
Lot d’objets en cuivre repoussé: bac à parapluies, bac à charbon, pare-feu, jardinière, bac à lettres, tazza, cafetière. Nous ajoutons deux vitraux, l’un au Saint-Michel, l’autre au lion flamand.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#535Morabito pour homme
Twee vaporisators eau de voyage voor heren van 75 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de voyage pour homme. 75 et 50 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#153
Een geslepen fluitvaasje op een voet van arduin en verguld messing.
Vase flûté en verre gravé sur base en laiton doré et pierre de taille.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#802
“Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.
“Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#665
Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200/300