Other lots by Foujita
Similar lots by type
-
#384
Een reproductie van een landschap van Van Ostade (16 x 26 cm) en een reproductie van een Japanse prent (18 x 26 cm).
Reproduction d’un paysage par Van Ostade (16 x 26 cm) et une reproduction d’une estampe japonaise (18 x 26 cm).No longer availableEstimate: € 25/40 -
#597Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958
“Herderin met schapen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bergère et moutons”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 220/260 -
#694Hilde Hendrickx
“Veldboeket” & “Bloemenstilleven”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
“Bouquet de fleurs des champs” et “Nature morte aux fleurs”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 33 x 43 & 45 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#593
“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180/240 -
#712M. Cockx
“Groentenverkoper”. Aquarel. Gesigneerd.
“Vendeur de légumes”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#609
“Damesportret”. houtskool op papier. Draagt handtekening. Toegeschreven aan Marie Laurencin.
“Portait de femme”. Fusain sur papier. Signé. Attribué à Marie Laurencin.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#714Jan Wouters
“Hooischoven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Meules de foin”. Aquarelle. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 40/50 -
#588Sandra Jayat
“Rayonnement de fleurs”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2000 op de verso
“Rayonnement de fleurs “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 2000 au verso.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 180/240 -
#587
“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd: Hauptmann.
“Vue sur le port”. Fusain sur papier. Signé Hauptmann.No longer availableDim. 37 x 58 cmEstimate: € 60/80 -
#9
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#742Van de Vijver
“De Gedichtjes Drive-In”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 1/14 buiten de plaat.
“De Gedichtjes Drive-In”. Lithographie. Signée, datée 1983 et numérotée 1/14 hors planche.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#4
Een lot van vijf oude gravures met zichten op Vlaamse steden en een marine.
Cinq gravures anciennes aux vues de villes flamandes et une marine.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#610Theo De Cooremeter
Twee aquarellen en een ets. Allen gesigneerd.
Deux aquarelles et une eau forte. Signées.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#605
“Straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#644Ferucci
“Geestelijke”. Houtskool op papier. Draagt handtekenig.
“Religieux”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 20/30 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300/500 -
#562Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Vrouwenfiguur met kind”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Femme et enfant”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 300/500 -
#601Yaacov Agam
“Compositie”. Een zeefdruk. Israelische school. Gesigneerd en gnummerd 88/180.
“Composition”. Une sérigraphie. Ecole israélite. Signée et numérotée 88/180.No longer availableDim. 73 x 73 cmEstimate: € 400/450 -
#586Corneille
“Hommage aan Van Gogh”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Hommage à Van Gogh”. Une lithographie épreuve d’artiste. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 300/360 -
#734Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#699Hilde Hendrickx
“Stilleven”. Pastel op bruin papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Pastel sur papier brun. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#719Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015
“Ritual” & “Umbre”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1992. En een grotere aquarel (30 x 21 cm) gedateerd 1992.
“Ritual” et “Umbre”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1992. Ainsi qu’une aquarelle plus grande (30 x 21 cm) datée 1992.No longer availableDim. 19 x 30 & 20 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#364Romain Malfliet
“Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd 11/100 buiten de plaat.
“Bruges”. Eau forte. Signée et numérotée 11/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#340Michael Kors
Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.
Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#656
Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.
Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.No longer availableDim. b: 126 cmEstimate: € 200/240 -
#577
Een penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Un étui à pinceaux en porcelaine chinoise avec décor polychrome représentant des personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 140/180 -
#40
Een gegraveerde zilveren sigaretten doos. Gemerkt A.K.
Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçon A.K.No longer availableDim. 150,30 gEstimate: € 100/150 -
#79Adriaan Christian W. TerhellPeriod: 1863 - 1949
“Molenlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux moulins”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#8
Een lot metaal, bestaande uit drie verschillende siervaasjes en een kok van tin, twee metalen siervazen met druiventrossen en een verzilverd metalen siervaas.
Lot d’objets en métal dont trois petits vases décoratifs et une statuette d’un chef en étain, deux vases en métal décorés de grappes de raisins et un vase en métal argenté.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#327Capodimonte
“Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.
“Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/300 -
#305
Een oude eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Un ancien berceau en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 60/100 -
#666C. Brasseur à Paliseul
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200/350 -
#406
Een klein bijzettafeltje met vier gedraaide poten met koperen schoeisel en met koperen galerij rond een marmeren blad.
Petite table d’appoint sur quatre pieds tournés aux sabots en cuivre. Galerie en cuivre entourant la tablette en marbre.No longer availableDim. 46 x 31cmEstimate: € 20/30 -
#720
Een rond bijzettafeltje van eikenhout met getorste poten.
Une petite table d’appoint ronde en chêne.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#347Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un cendrier en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20/30