#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#706
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
#293
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
#1112
#456
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
#946
#929
Een lot van 28 oude gietijzeren strijkijzers.
#438
Jardinière sobre en chêne. Sur quatre pieds volutes et ornée de huit carreaux polychromes aux guirlandes de fleurs.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#987
Een eivormige boterpot van verzilverd metaal. Met botermesje.
#695
Twee armbanden van koper en been bezet met half edelstenen.
Deux bracelets en cuivre et os avec des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#837
Lot de porcelaines comprenant un vide-poche et une boîte à bijoux en bleu et or et un encrier en blanc et or à décor de fleurs. Respectivement Baudour, Limoges et Italie.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#895
Een zwaan van verzilverd metaal met bergkristal.
#1067Val Saint-Lambert
Een lampenvoet van lichtgroen kristal. Gemerkt.
#841
Een vaas van kleurloos en verguld kristal. Cork, Ierland. In originele doos. We voegen er een bolle vaas van gesatineerd glas, gemerkt Zwiesel, aan toe.
#576
Een tafel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance malinoise.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#44
Portrait de dame peint à la main sur porcelaine. Signé et daté 1885.No longer availableDim. 15 x 11,5 cmEstimate: € 100/120