#1112
#293
#456
#706
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
Lot de neuf petites carpettes et couloirs en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50/80
#687Royal Boch
#351
Een eikenhouten kastje met vier laden op gedraaide pootjes.
#822
Een paar verguld messingen kandelaars gedragen door twee putti, zittende op een zuil met bloemenguirlandes.
#3
#818
Een oude houten speculaasplank met zes figuren.
#602
Een vaas met famille rose decor met personages in een uitsparing. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi” in rood onder glazuur.
Vase à décor famille rose aux personnages dans une cartouche. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi” en rouge sous couverte.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#1107
Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
#895
Een zwaan van verzilverd metaal met bergkristal.
#394Baron
#202Cesare Dell’AcquaPeriod: 1821-1905
“Moeder en kind”. Pastel. Gesigneerd.
#627
Een paar kopjes van oranjegeglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
#994
Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.
Paire de cruches décoratives à décor en relief de putti dansant et jouant de la musique, grappes de raisin sur la panse et surmonté d’un angelot assis et un pigeon. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/180