#706
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
#1112
#456
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
#293
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
#367
#428
Drie Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
#17
Een punchbowl van kleurloos kristal met twaalf kopjes.
#378
Een lot van vijf lampvoeten van messing en verschillende soorten marmer.
#536
Commode basse en placage d’acajou de style Louis XVI ouvrant à trois tiroirs. Tablette en marbre.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 80/120 -
#242Beaufort
“Zicht op een watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’un moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 60/80 -
#264Renaat Matthyssens
“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Scène de rue”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘87.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#624
#764
#425
#25
Een bronzen Romeinse munt als hanger gemonteerd in 18 karaats geel goud.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie romaine en bronze.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 60/100 -
#923
Icône russe représentant la Mère de Dieu. Riza argentée et partiellement émaillée.No longer availableEstimate: € 180/220