Other lots by Naïn
Similar lots by type
-
#716Afghan
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 20/40 -
#86
Een handgeknoopte Hamadanloper.
Couloir Hamadan en laine. Noué main.No longer availableDim. 417 x 105 cmEstimate: € 50/80 -
#56Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 154 cmEstimate: € 30/50 -
#69
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. We voegen er een gelijkaardig lopertje aan toe.
Tapis persan en laine. Noué main. Nous ajoutons un petit couloir semblable.No longer availableDim. 176 x 124 cmEstimate: € 30/50 -
#236Bakhtiar Saman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 261 x 363 cmEstimate: € 400/600 -
#536Hassein Ahad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 316 x 215 cmEstimate: € 150/250 -
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 345 x 244 cmEstimate: € 150/250 -
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 352 x 255 cmEstimate: € 200/240 -
#216Isfahan
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 370 x 250 cmEstimate: € 500/600 -
#16Kirman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 137 x 227 cmEstimate: € 120/200 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 322 x 230 cmEstimate: € 180/240 -
#819Bakoe, Azerbaijan
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Tapis en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 132 x 210 cmEstimate: € 80/120 -
#736
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 208 x 108 cmEstimate: € 30/50 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 114 x 71 cmEstimate: € 25/40 -
#809
Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.
Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. B 112 cmEstimate: € 200/240 -
#326
Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.
Carpette Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 187 x 128 cmEstimate: € 30/50 -
#405
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 205 x 131 cmEstimate: € 120/200 -
#844Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 400 x 300 cmEstimate: € 400/500 -
#46Kashgai
Klein wollen karpet. Handgeknoopt.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 125 cmEstimate: € 40/80 -
#814
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#746Kashmir
Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 214 x 157 cmEstimate: € 80/120 -
#276
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 315 x 214 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#131
Een inktpot van meerkleurig aardewerk en brons in art-nouveaustijl.
Encrier en faïence polychrome et bronze de style art nouveau.No longer availableDim. B 22 cmEstimate: € 40/60 -
#503
Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk op messingen voet.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma sur piédouche en laiton.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#77
Een lot van vier verschillende kristallen asbakken, waarvan drie van Val St. Lambert en één Boheems. We voegen er een model van een Duesenberg van gegoten kristal aan toe. Gemerkt van Goebel.
Lot de quatre cendriers en cristal dont trois de Val St-Lambert et un de Bohème. Nous ajoutons un modèle d’une Duesenberg en cristal moulé. Marque de Goebel.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#48
Een paar glazen dekseldoosjes met messingen monturen en versierd met een romantisch eglomisédecor.
Paire de boîtes couvertes en verre aux montures en laiton. Décorées de scènes romantiques en églomisé.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 25/40 -
#274
“Moeder met kroost in een interieur”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd op verso. Omstreeks 1900.
“Mère et ses enfants dans un intérieur”. Huile sur toile. Illisiblement signée au verso. Vers 1900.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#475
Een Engelse mahoniehouten bidstoel met rood fluwelen kniekussen. Tijdperk Victoria.
Prie-Dieu en acajou au coussin en velours rouge. Epoque Victoria.No longer availableDim. H108 cmEstimate: € 40/60 -
#649
Een zeshoekige houten penseelkoker met een landschapsdecor in reliëf.
Pot à pinceaux cylindrique hexagonal à décor d’un paysage en relief.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 70/100 -
#792Boris O’Klein
“Sus aux curieux!” Een ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Sus aux curieux!”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 43 cmEstimate: € 30/50 -
#283
Apotherkersweegschaal.
Bascule de pharmacie.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#29Achille LammensPeriod: 1888-1969
“Boerenkar bij valavond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
“Chariot de fermier au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/250 -
#617
Een indrukwekkende theepot van monochroom wit biscuit, versierd met bloemenranken en plantjes. In een presenteervitrine.
Théière impressionnante en biscuit monochrome blanc décoré de branches fleuries et de végétation. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. 36 x 50 x 33 cmEstimate: € 500/600 -
#489A.R. Penck
“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“Composition”. Litho. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 30/50