Similar lots by type
-
#326
Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.
Carpette Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 187 x 128 cmEstimate: € 30/50 -
#216Isfahan
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 370 x 250 cmEstimate: € 500/600 -
#276
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 315 x 214 cmEstimate: € 80/120 -
#46Kashgai
Klein wollen karpet. Handgeknoopt.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 125 cmEstimate: € 40/80 -
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 352 x 255 cmEstimate: € 200/240 -
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 345 x 244 cmEstimate: € 150/250 -
#736
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#86
Een handgeknoopte Hamadanloper.
Couloir Hamadan en laine. Noué main.No longer availableDim. 417 x 105 cmEstimate: € 50/80 -
#809
Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.
Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. B 112 cmEstimate: € 200/240 -
#716Afghan
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 20/40 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 114 x 71 cmEstimate: € 25/40 -
#844Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#236Bakhtiar Saman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 261 x 363 cmEstimate: € 400/600 -
#814
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#189Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 50/100 -
#69
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. We voegen er een gelijkaardig lopertje aan toe.
Tapis persan en laine. Noué main. Nous ajoutons un petit couloir semblable.No longer availableDim. 176 x 124 cmEstimate: € 30/50 -
#56Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 154 cmEstimate: € 30/50 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 322 x 230 cmEstimate: € 180/240 -
#819Bakoe, Azerbaijan
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Tapis en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 132 x 210 cmEstimate: € 80/120 -
#536Hassein Ahad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 316 x 215 cmEstimate: € 150/250 -
#746Kashmir
Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 214 x 157 cmEstimate: € 80/120 -
#154Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 269 x 167 cmEstimate: € 400/500 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 208 x 108 cmEstimate: € 30/50 -
#405
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 205 x 131 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#15
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 1,38 gEstimate: € 50/80 -
#742J. Peeters
“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#196
Een mahoniehouten bibliotheek in Engelse stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Bibliothèque de style anglais en acajou. Le dessous avec trois portes pleines, le dessus à trois portes vitrées.No longer availableDim. 210 x 197 x 41 cmEstimate: € 300/500 -
#328
“De fluitspeler en de violiste”. Twee bronzen beeldjes. Onleesbaar gesigneerd.
“Le flûtiste et la violoniste”. Deux statuettes en bronze. Illisiblement signées.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 80/120 -
#348
Een doos met oude prentbriefkaarten.
Boîte aux anciennes cartes postales.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#260Tiffany & Co New York
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Paire de boutons de manchettes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,73 gEstimate: € 850/950 -
#810
Een gecanneleerd zuiltje van gesculpteerd eikenhout met gepolychromeerde details. XIXe eeuw.
Colonnette cannelée en chêne sculpté aux détails polychromes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#454
“Overslag van de vangst”. Olieverf op paneel. Russische school.
“L’arrivée des pêcheurs”. Huile sur panneau. Ecole russe.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 80/120 -
#375
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende oorbellen.
Collier aux maillons en or blanc et jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assorties.No longer availableDim. 35,46 gEstimate: € 750/850 -
#519A. Parmentier
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 100/140 -
#633
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met Chinese tekens en een meerkleurig decor van een geisha en haar dienaars met kostbaarheden.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de caractères chinois et au décor polychrome d’une geisha et ses servants.No longer availableDim. H. 58,5 cmEstimate: € 100/150 -
#32
“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd. Naar de XIXe eeuw.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur toile. Signature apocryphe. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120