#306
#346
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#486Keshan
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#166Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
#316
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
#366
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#276
#96Heriz
#86
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#466Taspinar
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#496
#186
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 143 cmEstimate: € 100/120
#667
Twee okimono’s van een man en een vrouw van massief geëtst ivoor. Onderaan gemerkt met rode zegel.
#79E. Ferremans
“Rivierlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#751Swarovski
#452P. ThevenetPeriod: 1870 - 1937
“Basse-cour intérieure”. Crayon sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#386
#382De Roover
“Stilleven met kruik en kersen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte à la cruche et aux cerises”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#298
Een bloemenvaasje van mondgeblazen glas met een handgeschilderd bloemendecor.
#349
Een laat XIXe eeuwse Engelse jachtprent.
Estampe de chasse anglaise de la fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#434
#498
Een geisha van meerkleurig Chinees porselein.
Geisha en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 40/60 -
#463
Deux netsuké en ivoire sculpté et partiellement polychromé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 50/80