Other lots by Limoges
Similar lots by type
-
#42
“Dansend koppel” & “Romantisch koppel”. Twee groepen van meerkleurig porselein, waarvan de eerste gemerkt van Capodimonte. Kleine beschadigingen.
“Couple dansant” et ‘Couple romantique”. Deux groupes en porcelaine polychrome dont un à la marque de Capodimonte. Petits accidents.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#601
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin in een cartouche op koraalrode fond.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin dans des cartouches sur fond rouge corail.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 550/650 -
#385Limoges, France
Een porseleinen servies met een meerkleurig decor in de stijl van Le Corbusier. Gemerkt. Omstreeks 1932.
Servie en porcelaine à décor polychrome de style Le Corbusier. Marque au verso. Vers 1932.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#619
Een grote porseleinen cachepot met blauwe landschapsdecors in cartouches. Chinees werk.
Grand cache-pot en porcelaine de Chine à décor de paysages dans des cartouches. Bord décoré en relief.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 200/300 -
#631
Een vierkante theebus van blauw en wit Chinees porselein met Fo-honden in het decor.
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65/75 -
#401
Een flamingo van meerkleurig porselein. Italiaans werk. Met houten sokkel.
Flamand en porcelaine polychrome. Travail italien. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#578
Een grote schaal van Japans porselein met een blauw en wit decor van vogels in cartouches.
Grand plat en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc d’oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 65/75 -
#248
Een schaal van beige crackleware. Chinees werk.
Plat en faïence craquelée beige. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 70/80 -
#378
“Putto met bok”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Putto au bouc”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/35 -
#389
Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Lot de quatre vases différents en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#346Goebel
“Meisje in een boom” & “Jongen op hekje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Petite fille dans un arbre” et “Garçon sur une grille”. Deux statuettes en biscuit polychrome par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#408
Een schaal van Chinees porselein met een voorlezing in een tuin in het decor en Chinese tekens op de rand. Rand beschadigd.
Coupe en porcelaine de Chine. Décor de personnages dans un jardin. Aile calligraphié. Dégât au bord.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 20/25 -
#407
Een kommetje en schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor binnenin. Kleine schilfer onderaan bij het kommetje.
Petit bol et soucoupe capucine en porcelaine de Chine polychrome. L’intérieur à décor famille rose de fleurs. Petit éclat à la base du bol.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#1
Een haan van meerkleurig kunststof en een smid van polychroom biscuit. Beide Italiaans werk, waarbij de eerste van G. Armani en de tweede van Capodimonte.
Un coq en résine polychrome et un forgeron en biscuit polychrome. Travail italien, l’un signé G. Armani, l’autre Capodimonte.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 20/30 -
#534
Een theepotje van Chinees porselein met een met een blauw op wit gedrukt bloemendecor en versierd met wit metalen monturen met mythologische dieren. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et aux montures en métal argenté représentant des animaux mythiques. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#712
Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd steengoed met een Bruegels tafereel in het decor. Onderaan getekend.
Bac à parapluies en grès polychrome représentant une scène de Bruegel. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35/40 -
#447
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#228
Een vierkante vaas van Chinees porselein.
Vase carré en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220/280 -
#32
Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#24Capodimonte
“Dansend koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Schade aan het kantwerk.
“Couple dansant”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Dégât à la dentelle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#362
Een lot glas en kristal, bestaande uit vijf karaffen (waarvan één zonder stop), een vaas en een schaal van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa (kleine letsels) en een paar kandelaars van ongekleurd geslepen kristal (Val Saint-Lambert gemerkt met gravure en etiket).
Lot de verres et de cristal comprenant cinq carafes (dont un bouchon manque), un vase et un plat en cristal taillé, coloré mauve dans la masse (petits dégâts) et une paire de candélabres en cristal taillé incolore (marque de Val Saint-Lambert gravée et avec étiquette).No longer availableEstimate: € 50/80 -
#711
Een groep van wit porselein in de vorm van twee pinguïns met vergulde poten en bek.
Groupe en porcelaine blanche représentant deux pingouins aux pattes et becs dorés.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/40 -
#558
Een Chinees kraagvaasje van meerkleurig porselein met personages in cartouches. Onderaan gemerkt. Op messingen voetstuk. Haarscheur en schilfer in de kraag.
Vase ou col élargi en porcelaine polychrome au décor de personnage dans des cartouches. Marque sous la base. Base en laiton. Cheveu et éclat au col.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 85/95 -
#421
Een paar borden van Imariporselein. XIXe eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 35/50
Other lots in this auction
-
#612
“Zittende naakten.” Een paar zandstenen beelden.
“Nus assis”. Paire de sculptures en pierre.No longer availableDim. h 118 cmEstimate: € 180/240 -
#368Val St. Lambert
Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.
Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#657
Een schenkkannetje van blauw en wit Chinees porselein met het handvat in de vorm van een draak.
Verseuse en porcelaine de Chine bleue et blanche à anse en forme de dragon.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 150/180 -
#604
“Stilleven met bloemen”.
“Nature morte aux fleurs”.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#678
Een lot oud blikken speelgoed, bestaande uit een eend met paraplu, een bus, twee treinen, een vogeltje, een tank, een speelgoedkassa en een soldaatje.
Lot de jouets anciens en métal comprenant un canard au parapluie, un bus, deux trains, un petit oiseau, une blindée, une caisse de comptoir et un soldat.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#21A. De Wever
Bronzen jardinière. Tijdperk Napoléon III.
Jardinière en bronze. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 50/80 -
#697
Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.
Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60/100 -
#743
Een lot van vier oude constateurs. Drie gemerkt ‘La Lédoise’ en één ‘Henry Martens & Cie.’ We voegen er een oud triktrakspel aan toe.
Lot de quatre enregistreurs anciens. Trois de la marque La Lédoise et un Henry Martens & Cie. Nous ajoutons un ancien jeu de jacquet.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#59Valerius De Saedeleer
“Winterlandschap”. Lithografie. Getekend Armand Apol en genummerd 169/250 buiten de plaat.
“Paysage d’hiver”. Lithographie. Signée Armand Apol et numérotée 169/250 hors planche.No longer availableDim. 55 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#689
Een violontafeltje van wortelfineer.
Table violon en ronce de noyer.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#615Peru Ilaria
Een fluwelen en zilveren ketting met hangers van 925 ‰ zilver en jasper.
Chaîne en velours et argent aux pendentifs en argent 925‰ et jaspe.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#243
“De eeuwige denker”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen voetstuk in de geest van Rodin.
“L’éternel penseur”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille inspirée sur l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/200