Similar lots by type
-
#408
Een schaal van Chinees porselein met een voorlezing in een tuin in het decor en Chinese tekens op de rand. Rand beschadigd.
Coupe en porcelaine de Chine. Décor de personnages dans un jardin. Aile calligraphié. Dégât au bord.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 20/25 -
#611
Een brullende tijger van gesculpteerd albast.
Tigre rugissant en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#24Capodimonte
“Dansend koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Schade aan het kantwerk.
“Couple dansant”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Dégât à la dentelle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#342
Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30/40 -
#407
Een kommetje en schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor binnenin. Kleine schilfer onderaan bij het kommetje.
Petit bol et soucoupe capucine en porcelaine de Chine polychrome. L’intérieur à décor famille rose de fleurs. Petit éclat à la base du bol.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#416
Een beeld van een Afrikaanse vrouw van gesculpteerd hout.
Sculpture représentant une femme africaine en bois.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 60/80 -
#228
Een vierkante vaas van Chinees porselein.
Vase carré en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220/280 -
#385Limoges, France
Een porseleinen servies met een meerkleurig decor in de stijl van Le Corbusier. Gemerkt. Omstreeks 1932.
Servie en porcelaine à décor polychrome de style Le Corbusier. Marque au verso. Vers 1932.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#439
Een Romeinse buste van gegoten en witgepatineerd steengoed.
Buste romain en grès moulé et patiné blanc.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#80Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280 -
#578
Een grote schaal van Japans porselein met een blauw en wit decor van vogels in cartouches.
Grand plat en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc d’oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 65/75 -
#389
Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Lot de quatre vases différents en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#421
Een paar borden van Imariporselein. XIXe eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 35/50 -
#664
Een lot van zeven verschillende muzikanten als wandversiering van gepolychromeerd hout. Indonesisch werk.
Lot de sept différents musiciens en bois polychrome. Travail indonésien.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/70 -
#601
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin in een cartouche op koraalrode fond.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin dans des cartouches sur fond rouge corail.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 550/650 -
#208
“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
“Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 500/550 -
#631
Een vierkante theebus van blauw en wit Chinees porselein met Fo-honden in het decor.
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65/75 -
#248
Een schaal van beige crackleware. Chinees werk.
Plat en faïence craquelée beige. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 70/80 -
#42
“Dansend koppel” & “Romantisch koppel”. Twee groepen van meerkleurig porselein, waarvan de eerste gemerkt van Capodimonte. Kleine beschadigingen.
“Couple dansant” et ‘Couple romantique”. Deux groupes en porcelaine polychrome dont un à la marque de Capodimonte. Petits accidents.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#588
Een paar octogonale Chinese sokkels van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Paire de socle chinois octogonaux en bois sculpté et à tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#619
Een grote porseleinen cachepot met blauwe landschapsdecors in cartouches. Chinees werk.
Grand cache-pot en porcelaine de Chine à décor de paysages dans des cartouches. Bord décoré en relief.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 200/300 -
#708
Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 80/100 -
#213
Een beer van donkergepatineerd brons.
Ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 900/1000 -
#362
Een lot glas en kristal, bestaande uit vijf karaffen (waarvan één zonder stop), een vaas en een schaal van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa (kleine letsels) en een paar kandelaars van ongekleurd geslepen kristal (Val Saint-Lambert gemerkt met gravure en etiket).
Lot de verres et de cristal comprenant cinq carafes (dont un bouchon manque), un vase et un plat en cristal taillé, coloré mauve dans la masse (petits dégâts) et une paire de candélabres en cristal taillé incolore (marque de Val Saint-Lambert gravée et avec étiquette).No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#622Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#551
Een bronzen cachepot. Japans werk.
Cache-pot en bronze. Travail japonais.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 160/200 -
#266
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#299R. Van de Mooter
“Dorp in Zeeland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village en Zélande”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#694
Een officierssabel in schede met houten handvat.
Sabre d’officier dans son fourreau et à manche en bois.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 80/120 -
#363Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#64Roland De Winter
“Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 65/75 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,50 ct. en kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct et de petits brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 1100/1200 -
#617
Een bijzetkastje in empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage à tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#133
Een zilveren handtasje. Keuren voor 850‰.
Reticule en argent. Poinçon de 850‰.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#639
Serie van zes eikenhouten stoelen met rieten zit. Omstreeks 1900.
Suite de six chaises en chêne aux sièges cannées. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#526
Een ovale mahoniehouten tafel met vier gedraaide poten met vernauwingen. Vier extra poten en drie verlengstukken. Louis-Philippe.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés aux étranglements. Quatre pieds supplémentaires pour supporter trois allonges. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 200/300