Similar lots by type
-
#538
Een Afrikaans houten beeld. Songye.
Sculpture en bois africaine. Songye.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/160 -
#421
Een klein mahoniehouten koffertje met koperen handvat en sleutelplaatje.
Coffret en bois d’acajou cendré. Poignée et cache serrure en cuivre.No longer availableDim. 11,5 x 27,5 x 19,5 cmEstimate: € 40/60 -
#281
Een houten wandelstok met ivoren inlegwerk en handvat.
Canne en bois incrusté d’ivoire et à manche en ivoireNo longer availableEstimate: € 40/50 -
#405
Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XV-stijl en een dito spiegel in Georgian stijl.
Petit miroir à cadre doré de style Louis XV, ainsi qu’un autre de style Georgian.No longer availableDim. H. 64 -Estimate: € 40/50 -
#658
Een Tibetaans voorouderbeeld en een Chinese wijze van gepolychromeerd hout. XIXde eeuw.
Statuette d’ancêtre tibétaine et un sage chinois en bois polychrome. XIXe siècle.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#737Bergen
Een tête-à-tête van polychroom plateel. Herstelling aan het theepotdeksel. Onderaan gemerkt.
Tête-a-tête en faïence polychrome. Réparation au couvercle de la théière. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#210Omega Seamaster Quartz
Een herenhorloge van roestvrij staal.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#472
“Damesportret”. Een pyrografie van Mischak naar Von Defregger. We voegen er kleiner herenportret aan toe.
“Portrait de dame”. Pyrographie de Mischak d’après Von Defregger. Nous ajoutons un portrait d’homme plus petit.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#638
“Jackson’s silver & gold marks of England, Scotland & Ireland”. Ed. Ian Pickford voor de “Antique collector’s club. Engeland.
“Jackson’s silver & gold marks of England, Scotland & Ireland”. Ed. Ian Pickford pour l’ “Antique collector’s club. Angleterre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#687
Een divers lot aziatica bestaande uit twee Indische kruidenpijpen, een driedelig wierookbrander van messing en een bronzen Indische godin.
Lot d’objets asiatiques comprenant deux pipes indiennes, un encensoir en trois parties en laiton et une déesse indienne en bronze.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#224Frans De NockerPeriod: 1884-1955
“Stal met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Une étable”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#241
Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#553
Een lot van drie Chinese snuffbottles, waarvan één van gestoken rode lak op brons, één van doorschijnend glas met églomisé en één van glaspasta, versierd met een vleermuis in reliëf.
Trois flacons à parfum chinois dont un en laque rouge sculpté sur bronze, un en verre avec églomisé et un en pâte de verre décoré d’un chauve souri en relief.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#276
Een mahoniehouten slaapkamer in Edward VII-stijl, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes, een garderobe met twee spiegeldeuren, drie stoelen en een kaptafel. XXe eeuw.
Chambre à coucher en acajou de style Edward VII comprenant un lit double, deux tables de chevet, une garde-robe à deux portes aux miroirs, trois chaises et une coiffeuse. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#696
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 280 x 86 cmEstimate: € 40/60 -
#171
“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. In lederen band. Mooie verluchte tekst met enkele gravures.
“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. Reliure cuir. Texte joliment rehaussé et quelques gravures.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380/450