Similar lots by type
-
#387
Een staande klok met eikenhouten kast en een geelkoperen uurwerk. Omstreeks 1900.
Horloge de vestibule en chêne et mouvement en laiton. Vers 1900.No longer availableDim. h: 223 cmEstimate: € 80/120 -
#706Philip Avenell, Farnham
Een staande klok in eikenhouten kast. Het raderwerk gerestaureerd. Tijdperk George III.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement restauré. Epoque George III.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#755
Een lot van tien kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.
Lot de dix petites pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#765
Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.
Lot de onze petites pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#725
Een lot van negen kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger en twee met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de neuf petites pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier et deux à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#785
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout, versierd met jachtbuit.
Pendule coucou en bois sculpté à motif de chasse.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/60 -
#240
Een staande klok van zwartgelakt hout met een verguld en meerkleurig chinoiseriedecor van personages in een landschap.
Horloge de vestibule en bois noirci décor doré et polychrome en chinoiserie de personnages dans un paysage.No longer availableDim. h: 186 cmEstimate: € 100/120 -
#695
Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vier met slinger en drie met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique dont quatre à balancier et trois à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#570Zeno Swiss made en Aleph
Twee zakhorloge remontoirs dubbele kast art deco gegraveerd, genummerd.
Deux remontoirs art déco à double boîtier gravé. Numérotés.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#286
Een grote linenpress van mahoniehoutfineer met twee deuren boven vier laden. XIXe eeuw.
Grand linenpress en placage d’acajou à deux corps. Le haut ouvrant à deux portes pleines, le bas à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 241 cmEstimate: € 250/400 -
#583
Een antieke Joods-Marokkaanse huwelijksgordel.
Ceinture de mariage ancienne judéo-marocaine.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#259Jules De Cort
“Binnenschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150/250 -
#257
Een vide-poche van tin in de vorm van leliebladeren en gedragen door een nimf met een duif. Tijdperk Art Nouveau.
Vide poche en étain en forme de fleurs de lys et porté par une nymphe au pigeon. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/100 -
#476
Een bronzen salontafel met vier poten in de vorm van gebladerte en een groen marmeren blad.
Table de salon en bronze sur quatre pieds en forme de feuillage. Tablette en marbre vert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#291
Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.
Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#48
Kristallen coupe met zilveren rand, gemerkt 835‰.
Coupe en cristal au bord en argent 835‰.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 30/40 -
#796
Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in zes niveaus.
Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur six niveaux.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#716
Mahoniehouten bed, tijdperk Louis-Philippe.
Lit en acajou d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#121
Een classicistische buste van wit gesteente op een zwarte marmeren sokkel.
Buste classique en marbre blanc sur socle en marbre noir.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/100 -
#264Martin Olthof
“Het Liezerdal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“La Liezerdal”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200