Similar lots by type
-
#765
Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.
Lot de onze petites pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#725
Een lot van negen kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger en twee met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de neuf petites pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier et deux à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#327
Een klokje van gefineerd hout en koper in art decostijl, boven- en onderaan versierd met de dierenriem.
Pendule murale en bois de placage et cuivre de style art déco. Le bas et le haut décorés des signes du zodiaque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#387
Een staande klok met eikenhouten kast en een geelkoperen uurwerk. Omstreeks 1900.
Horloge de vestibule en chêne et mouvement en laiton. Vers 1900.No longer availableDim. h: 223 cmEstimate: € 80/120 -
#695
Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vier met slinger en drie met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique dont quatre à balancier et trois à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#785
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout, versierd met jachtbuit.
Pendule coucou en bois sculpté à motif de chasse.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/60 -
#706Philip Avenell, Farnham
Een staande klok in eikenhouten kast. Het raderwerk gerestaureerd. Tijdperk George III.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement restauré. Epoque George III.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#240
Een staande klok van zwartgelakt hout met een verguld en meerkleurig chinoiseriedecor van personages in een landschap.
Horloge de vestibule en bois noirci décor doré et polychrome en chinoiserie de personnages dans un paysage.No longer availableDim. h: 186 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#773Petrus Regout, Maastricht
Een cachepot op voetstuk van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt.
Cache-pot sur pied en faïence bleue et blanche. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#123
Twee vazen van Booms glas met vergulde friezen op de buik.
Deux vases en verre de Boom aux frises dorées sur les panses.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#246
Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 460/480 -
#690Hamilton en Waltham
Twee verschillende zakhorloges remontoirs. Eén te herstellen.
Deux remontoirs différents. Un à réparer.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#115
Een 18 karaats geelgouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,50 gEstimate: € 250/300 -
#427Longwy
Een penseelkoker van meerkleurig aardewerk met een floraal decor op blauwe fond. Gemerkt.
Etui à pinceaux en faïence polychrome au décor de fleurs sur fond bleu. Avec marque.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 50/60 -
#429C. Van Reken
“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#666
Een grote tweedeursvitrinekast in bamboe-imitatie met onderaan twee maal twee deurtjes met gevlochten motieven.
Grande vitrine à deux portes imitant le bambou. Le bas à deux fois deux portes aux motifs de vannerie.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 400/500 -
#147
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl en versierd met handgeschilderde porseleinen monturen.
Paire de candélabres de style baroque en laiton et porcelaine peinte à la main.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#248Adolfo Cipriani
“Jonge visser”. Beeld van gebeeldhouwd albast”. Gesigneerd. Kleine restauraties.
“Jeune pêcheur”. Sculpture en albâtre. Signée. Petites restaurations.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 150/200 -
#34Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier losse tekeningen op papier. Gesigneerd.
Lot de quatre dessins non encadrés. Signés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#343Noverty, France
Een tafellampje met smeedijzeren voet en een kapje van blauw en oranje glaspasta. Gemerkt.
Lampadaire sur pied en fer forgé et à l’abat-jour en pâte de verre bleu et orange. Avec marque.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 30/50