Similar lots by type
-
#223
“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
“Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 119 cm (beeld)Estimate: € 400/600 -
#641Jaques & son, London
Twee Engelse ‘bowls’ van hout, afgewerkt met ivoor. In etui.
Deux boules Anglaises pour jeu de “bowls”, finition en ivoire. Dans leur étui.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#2
Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.
Un lot de douze statues en bronze et régule.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#214A. Kirchheim
“Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.
“Vierge à l’Enfant”. Une statue en plâtre. Art Déco.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/45 -
#26
Een zuil van gesculpteerd hout met een rond marmeren blad.
Une colonne en bois sculpté avec tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 120/200 -
#207
“Vechtende hertenbokken”. Een beeld van groengepatineerd zamak op zwart marmeren sokkel.
“Cerfs en combat”. Une statue en régule verte patinée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 160/180 -
#233
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.
Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500/800 -
#209
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#167
“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.
“Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. h: 63 & 54 cmEstimate: € 150/200 -
#397
Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.
Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50/80 -
#161Billes
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#735
Een lage eikenhouten tafelvitrine, binnenin goudgepatineerd.
Une vitrine de table en chêne avec patine dorée.No longer availableDim. 41 x 108 x 58 cmEstimate: € 120/180 -
#221
Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20°0/220 -
#203
“Koppel”. Een modern bronsen beeld.
“Couple”. Une statue moderne en bronze.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 360/420 -
#593
Een staande Guanyin van gepolychromeerd hout. Handen in vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychrome, mains en vitarka mudra. Travail chinois, probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500 -
#197
Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.
Une statue en bronze sur socle en pierre de taille représentant un éléphant assis.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 360/400 -
#557
“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.
“Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#396
Een sobere zuil van gedraaid hout.
Colonne sobre en bois tourné.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 50/70 -
#201Leon Grégoire
“De hofmaking”. Een groep van bruingepatineerd brons op ronde arduinen voetstuk. Gesigneerd
“Courtiser”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 1900/2200 -
#147Potteau
“Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.
“Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#689
“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
“Mozart”. Un buste en bronze patiné.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#211
“Classicistische vrouwenfiguur”. Een beeld van grijs marmer en albast. Beschadiging aan de rechterhand. XIXe eeuw.
“Figure de femme classique”. Une statue en marbre gris et albâtre. Dégâts à la main gauche. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/400 -
#710
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#658
“Cinemaploeg”. Een lot van drie beeldjes van gepolychromeerd hout. Afrikaans werk.
“Equipe de cinéma”. Un lot de trois statues en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. h: 30 - 35 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#442
Een theeservies van roze en wit Limogesporselein met een verguld decor van bladeren, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkkannetje en twaalf kopjes met schoteltjes. Gemerkt.
Service à thé en porcelaine de Limoges rose et blanche à décor doré de feuilles dont une théière, un sucrier, un pot à lait et douze tasses et soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#110
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,22 gEstimate: € 400/600 -
#213
Een schedel van een een kafferbuffel op houten wandplank.
Un crâne de buffle d’Afrique sur une planche murale en bois.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 260/300 -
#22
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een schoteltje met twaalf kleine bordjes met bloemendecor en een kopje met dienblaadje van Royal Minton, een meerkleurig porseleinen drageoir, een vaas en twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar van Duits porselein en een kopje met onderbordje van Beiers porselein.
Un lot de porcelaine et de faïence, comprenant douze petites assiettes avec décor fleuri et une tasse avec petit plateau Royal Minton, un drageoir en porcelaine polychrome, un vase et deux vases à corne en porcelaine Bruxelloise, un chandelier en porcelaine Allemande, et une tasse avec soucoupe en porcelaine de Bavière.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#244
‘Avant la pioche. Douze litho’s rehaussées de tons au pochoir d’après les originaux de Jean-Charles Contel’. 1924. Een map met zes lithografieën.
‘Avant la pioche. Douze lithos rehaussées de tons au pochoir d’après les originaux de Jean-Charles Contel’. 1924. Portefeuille à six lithographies.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#576
Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, twee deuren onder het klapblad en zes laden binnenin.
Un secrétaire en acajou de placage style Louis Philippe avec une tablette en marbre, deux portes et six tiroirs.No longer availableDim. 156 x 49 x 104 cmEstimate: € 120/240 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en gekalibreerde robijn baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct et de baguettes de rubis calibré ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 700/800 -
#102
Een paar chromolitho’s met romantische taferelen.
Deux chromolithographies représentant des scènes romantiques.No longer availableDim. 77 x 54 cmEstimate: € 50/100 -
#605
Een tafelbureau met ladenblokken van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Omstreeks 1900. Met zes laden in de gordel met groen vilten blad onder glas.
Bureau plat aux caissons de tiroirs en chêne sculpté de style renaissance malinois. Vers 1900. Six tiroirs en ceinture et tablette recouvert de feutre vert sous verre.No longer availableDim. 160 x 103 cmEstimate: € 80/120 -
#703
Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#104H. Van de L...
“Hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chiot”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 51 cmEstimate: € 100/150 -
#58
Een gelakt houten doosje met een meerkleurig decor van een goudvis.
Une boite en bois laquée avec un décor polychrome d’un poisson rouge.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 20/25