Similar lots by type
-
#516Chamseh
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.No longer availableDim. 210 x 104 cmEstimate: € 200/300 -
#396
Een sobere zuil van gedraaid hout.
Colonne sobre en bois tourné.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 50/70 -
#541
Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#221
Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20°0/220 -
#26
Een zuil van gesculpteerd hout met een rond marmeren blad.
Une colonne en bois sculpté avec tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 120/200 -
#716
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 157 x 116 cmEstimate: € 100/120 -
#147Potteau
“Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.
“Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#658
“Cinemaploeg”. Een lot van drie beeldjes van gepolychromeerd hout. Afrikaans werk.
“Equipe de cinéma”. Un lot de trois statues en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. h: 30 - 35 cmEstimate: € 40/60 -
#746
Een geborduurde loper.
Couloir brodé.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.
Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.No longer availableDim. h: 33, 34 & 40 cmEstimate: € 6/70 -
#641Jaques & son, London
Twee Engelse ‘bowls’ van hout, afgewerkt met ivoor. In etui.
Deux boules Anglaises pour jeu de “bowls”, finition en ivoire. Dans leur étui.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#397
Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.
Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50/80 -
#735
Een lage eikenhouten tafelvitrine, binnenin goudgepatineerd.
Une vitrine de table en chêne avec patine dorée.No longer availableDim. 41 x 108 x 58 cmEstimate: € 120/180 -
#593
Een staande Guanyin van gepolychromeerd hout. Handen in vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychrome, mains en vitarka mudra. Travail chinois, probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500 -
#296Kashgai
Een wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#531
Een voorouderbeeldje en een masker van gesculpteerd hout. Het eerste Congo, het tweede van de Dan, Ivoorkust.
Une statue ethnique en bois sculpté, Congo et un masque en bois sculpté, Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 & 26 cmEstimate: € 110/120
Other lots in this auction
-
#562
“Portret”. Sanguinetekening op papier. Chinese school (Vu Cao Dam?).
“Portrait”. Une sanguine sur papier. Ecole chinoise. (Vu Cao Dam?).No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 100/200 -
#528
Een lampenvoet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches en met een achtergrond van bladeren en vlinders. Op voet van brons in de vorm van gebladerte. Begin XXe eeuw.
Un pied de lampe en porcelaine chinoise avec décor en cartouches sur fond de feuillage et papillons. Sur pied en bronze représentant du feuillage. Début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#676
Een eikenhouten commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden. Eind XVIIIe eeuw. Messingen trekkers recenter.
Une commode en chêne style Louis XV à trois tiroirs. Fin XVIIIième siècle. Le travail en laiton étant plus récent.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200/400 -
#379
Een lot van tien apothekerspotten, waarvan zeven van porselein, één grote van aardewerk en twee van glas.
Une suite de pots de pharmacie dont sept en porcelaine, un grand en faïence et deux en verre.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#248Roger DutermePeriod: 1919 - 1997
Een lot van elf plaasteren ontwerpen voor munten en medailles. Signaturen en monogrammen.
Un lot de onze confections en plâtre pour médailles et pièces. Signatures et monogrammes présents.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#355
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht ± 0,40 ct en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,4O ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 700/800 -
#319Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#337
Een lot van drie verschillende juwelenkoffertjes, waarbij één als muziekdoos en met marquetterie.
Un lot de trois coffrets à bijoux dont une en boite à musique et marquetterie.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#765
Een sobere eikenhouten bureautafel met een lade in de gordel.
Un bureau sobre en pin avec un tiroir dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#218
Een dienblad van 830‰ zilver. Duitse keuren. Makersmerk M.H. Wilkens & Söhne.
Un plateau en argent 830‰. Poinçon allemand. Poinçon d’orfèvre M.H.Wilkens & Söhne.No longer availableDim. 1000,35 gEstimate: € 400/500 -
#146
Een gietijzeren hoekétagère in vier niveaus.
Une étagère en coin à quatre étages en fer forgé.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#472A. Frank
“Paard en toren”. Ets en aquatint. Gesigneerd en genummerd 4/4 buiten de plaat.
“Cheval et tour”. Une eau-forte/aquatinte. Signée et numérotée 4/4 hors planche.No longer availableDim. 32,5 x 28 cmEstimate: € 55/65