Similar lots by type
-
#387
Een gevarieerd lot tin, bestaande uit theepotten, kandelaars, maatbekers, kannen, lepels, enz. XVIII, XIXe en XXe eeuw.
Lot d’étains comprenant des théières, des bougeoirs, des mesures, des verseuses, des cuillères etc. des XVIIIe, XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#363
Een lot tinnen borden en schotels in diverse uitvoeringen. XVIIe, XIXe en XXe eeuw. 24 stuks.
Un lot d’assiettes et de plats en étain. XVII-XIX-XXième siècles.No longer availableDim. 14 kgEstimate: € 80°/100
Other lots in this auction
-
#362
Een barokke spiegel van gebeeldhouwd notenhout.
Un miroir en noyer sculpté de style baroque.No longer availableDim. 83 x 58 cmEstimate: € 100/180 -
#418
Een gesculpteerde ivoren tand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Défense sculptée en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L 50 cmEstimate: € 100/120 -
#703
Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
Un vase en verre Murano, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#737
Een houten kastje met een deur onder en lade. Recent werk.
Une petite armoire avec une porte et un tiroir. Travail récent.No longer availableDim. b: 82 cmEstimate: € 40/60 -
#251
Een Duitse lederen Shako, het insigne met opschrift “Im Treu fest”.
Un shako allemand en cuir, l’insigne avec inscription “Im Treu fest”.No longer availableEstimate: € 140/150 -
#776
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 180 x 105 cmEstimate: € 60/80 -
#23
Eetservies van wit porselein met vergulde rand en bloemenmotief in het centrum. Gemerkt U.M.L. France. Medio XXste eeuw. Voor 12 personen, met terrines en schotels.
Service à dîner en porcelaine blanche à décor de fleurs polychromes et au bord doré. Marque U.M.L. France. Milieu du XXe siècle. Pour 12 personnes, aux terrines, bols et plats.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#45
Een sterling zilveren gegraveerde balpen gemerkt. Yol Birmingham 925‰ R 1991 en een châtelaine etui van zilver. Colen Cheshire, datumletter D voor 1904.
Stylo à bille en argent sterling gravé. Marque YOL. Birmingham 925‰ R. 1991 ainsi qu’un étui de châtelaine en argent au poinçon de Colen Cheshire, lettre D pour 1904.No longer availableDim. 35,57 gEstimate: € 80/150 -
#247
Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.
Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#282Alberts
“Ruïne met kippen”. Houtskool en gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
“Ruine et poules”. Fusain et gouache sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#505Ungaro - Diva
Een eau de toilette van 75 ml en een Diva eau de toilette van 50 ml.
Deux flacons d’eau de toilette 75 ml et 50 ml.No longer availableEstimate: € 80/130 -
#425Ted Lapidus, Léonard & Courrèges in blue
Drie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 50 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 40/80