Other lots in this auction
-
#284
Een paar bloemenstillevens. Olieverf op doek. Resp. gesigneerd ‘Van Nimmen’ & ‘Scheer’.?
Deux natures mortes aux fleurs. Huile sur toile. Signées ‘Van Nimmen’ et ‘Scheer’.No longer availableDim. 46 x 36 & 50 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#437
Grote vaas van Booms glas. Gesigneerd F. Merlin.
Grand vase en verre de Boom signé F. Merlin.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50/80 -
#313
Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.
Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.No longer availableDim. h: 30 & 57 cmEstimate: € 120/180 -
#216
Een eikenhouten Lodewijk XV garderobe met twee gemoulureerde deuren. Einde XVIIIe eeuw.
Une garde-robe Louis XV en chêne avec deux portes moulurées. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. 198 x 135 x 58 cmEstimate: € 200/400 -
#92Roger Hebbelinck
“Village sous la neige”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 169/250 buiten de plaat.
“Village sous la neige”. Lithographie d’un oeuvre par Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 169/250 hors planche.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 100/160 -
#325Keramis
Een eironde vaas van plateelwerk met een art deco decor. Onderaan gemerkt en genummerd D 1847.
Un vase ovale en faïence avec décor art déco. Marque sous la base et numéroté D 1847.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 200/300 -
#688Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 140/200 -
#173
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een tweeledige buffetkast met onderaan drie paneeldeuren onder drie laden, bovenaan een centrale deur en vier zuiltjes, een verlengbare tafel met één verlengstuk en acht stoelen.
Une salle à manger en chêne sculpté, comprenant une armoire à deux corps avec trois portes en dessous de trois tiroirs, une porte centrale au milieu par dessus et quatre colonnes, une table étirable avec une rallonge et huit chaises.No longer availableEstimate: € 350/550 -
#661
Een boeddhahoofd van gesculpteerd natuursteen.
Une tête de Bouddha en pierre naturelle taillée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#449Sarouk
Een Persisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine.No longer availableDim. 128 x 72 cmEstimate: € 50/80 -
#385Gino Milano
Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.
Une montre pour homme. Quartz.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#108
Een art deco doos met inleg en een verguld decor.
Boîte art déco incrustée et à décor doré.No longer availableDim. b: 18,5 cmEstimate: € 46/50