Similar lots by type
-
#506
Een zeer fijn karpet van zijde met landschapsdecor met verschillende bomen en bloemen en eenden op een vijver.
Une carpette en soie très fine, décor d’un paysage aux arbres, fleurs, canards et lac.No longer availableDim. 153 x 91 cmEstimate: € 300/400 -
#753
Een handgeknoopt wollen Liliankarpetje. We voegen er een wollen Karadjalopertje aan toe.
Une carpette Lilian en laine. Nous ajoutons un couloir Karadja.No longer availableDim. 157 x 108 & 216 x 66 cmEstimate: € 60/100 -
#473
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 175 x 126 cmEstimate: € 40/60 -
#496
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#736
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 200/300 -
#517
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 220 cmEstimate: € 200/300 -
#501
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 490 x 103 cmEstimate: € 80/100 -
#674
Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 300 x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#456
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met een centraal medaillon en bloemen in het decor. Gesigneerd.
Tapis persan en laine et coton décoré d’un médaillon central et de fleurs. Noué main, signé.No longer availableDim. 196 x 120 cmEstimate: € 60/100 -
#376
Een lot van 3 oosters wollen tapijten.
Un lot de trois tapis d’Orient.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#707Kelardasht
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 160 cmEstimate: € 80/120 -
#776
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 180 x 105 cmEstimate: € 60/80 -
#660
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 415 x 332 cmEstimate: € 400/600 -
#756
Een paar handgeknoopte Morikarpetten van wol en katoen, waarbij de tweede gesigneerd.
Deux carpettes Mori en laine et coton. Nouées main dont une signée.No longer availableDim. 176 x 124 & 180 x 124 cmEstimate: € 50/80 -
#696
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 216 cmEstimate: € 80/120 -
#746
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol en katoen
Paire de carpettes persanes en laine et coton. Nouées main.No longer availableDim. 180 x 130 & 160 x 98 cmEstimate: € 30/50 -
#766
Een lot van drie verschillende Oosterse karpetten. Slijtage.
Lot de trois carpettes d’Orient en laine. Usures.No longer availableDim. 220 x 141 cmEstimate: € 60/100 -
#786
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol.
Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 127 x 95 & 155 x 114 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#194Mathieu-Ignace Van BréePeriod: 1773-1839
Reeks van vier schetsen van Italiaanse berglandschappen. Potlood en wit gouache op papier. Met monogramstempel M.I.V.B.
Suite de quatre croquis de paysages italiens. Crayon rehaussé de gouache blanche sur papier. Cachet monogramme M.I.V.B.No longer availableDim. 12,5 x 20 cmEstimate: € 400/500 -
#689
“Dame met watertijl”. Een lithografie naar een werk van Toulouse-Lautrec. 713/1250.
“Femme au bassin d’eau”. Lithographie d’après Toulouse-Lautrec. Numérotée 713/1250.No longer availableDim. 39,5 x 51,5 cmEstimate: € 40/60 -
#280
Een mahoniehouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Une commode en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 80/120 -
#360Michael Kors
Een verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.
Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#150
“Strijd tot de dood”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
“Combat jusqu’à la mort”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/200 -
#777
Een lot van zes stoelen en een armstoel van eikenhout.
Un lot de six chaises et un fauteuil en chêne.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#568
Een merkwaardig Chinees vaasje van meerkleurig porselein, versierd met een landschapsdecor.
Un petit vase chinois remarquable en porcelaine polychrome, décor d’un paysage.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 140/180 -
#143Royal Dux
“Diana”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Diane”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 260a/300 -
#180
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,39 gEstimate: € 800/900 -
#101
Een serie van zes zeer fijne mokkalepeltjes. Keuren van Birmingham, maker A J Bailey en datumletter ‘q’ voor 1915. In etui.
Une série de 6 petites cuillères à moka. Poinçons de Birmingham, orfèvre AJ Bailey avec lettre date ‘q’ pour 1915. Dans un étui.No longer availableDim. 27,92 gEstimate: € 80/120 -
#464D. Peeters
“Twee demonische figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Deux figures diaboliques”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 18,5 x 12,5 en 16 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#239
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Henri II-stijl.
Un buffet en deux parties en chêne sculpté de style Henri II.No longer availableDim. 260 x 140 x 56 cmEstimate: € 180/240