#696
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#674
#517
#766
Een lot van drie verschillende Oosterse karpetten. Slijtage.
#473
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#46
Een lot van drie oosters wollen tapijten.
#753
#496
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#786
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol.
#376
Een lot van 3 oosters wollen tapijten.
Un lot de trois tapis d’Orient.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#776
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#506
#660
#707Kelardasht
#746
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol en katoen
#501
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#736
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#456
Tapis persan en laine et coton décoré d’un médaillon central et de fleurs. Noué main, signé.No longer availableDim. 196 x 120 cmEstimate: € 60/100
#22
Een lot van vier lithografieën, waarvan één met een beeltenis van Napoleon, één met een jongedame en twee interieurs.
Lot de quatre lithographies dont une représentant Napoléon I, une autre une jeune femme et deux intérieurs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#27
Een lot fossielen van het Isle of Wight. Alum Bay e.a.
#302
Un éventail en ivoire avec décor peint à la main dans le goût du XVIIIième siècle. Dans un cadre.No longer availableDim. 63 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#411
#446
Een serveerwagentje van hout en messing met een glazen blad.
#739
Een ovale spiegel van verguld hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50/70 -
#780
Een serie van vijf stoelen van notenhout, versierd met ebbenhouten details. Voluutpoten vooraan, mooi versierde rug met kuif. Tweede helft XIXde eeuw.
Suit de cinq chaises en noyer décorées de détails en ébène. Pieds volutes devant, dossiers joliment ornés d’une coiffe. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#227
“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
#257
“De bakkersjongen”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
#544Violeta Craciun
“Madonna’s”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#139
“Bomen”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
“Arbres”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXième siècle.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 120/180 -
#592Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 57 x 74 cmEstimate: € 320/350