Similar lots by type
-
#89Ernest Rancoulet
“Kinderen met boog en appels.” Een beeld van zamak. Gesigneerd.
“Enfants avec arc et pommes”. Sculpture en régule. Signée.No longer availableDim. H 57 cmEstimate: € 220/280 -
#793
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met een bekleding van olijfgroen fluweel.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours vert olive.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#685
“Indische olifant”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Eléphant indien”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 1400/1600 -
#16
Beloutj karpet van wol met een zeer mooi guirlandemotief. Handgeknoopt.
Carpette Beloutch en laine avec très beau motif de guirlandes. Nouée main.No longer availableDim. 176 x 126 cmEstimate: € 60/100 -
#418
“Een dame en een heer van adel”. Twee beelden van goudgepatineerd zamak.
“Dame et homme nobles”. Deux statuettes en régule doré.No longer availableDim. h: 30 & 28 cmEstimate: € 50/80 -
#608Michel Hereman
“Twee post-demonische wezens.” Een beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
“Deux êtres post-démoniques. Sculpture en terre cuite. Monogrammée.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 140/160 -
#207Achiel Pauwels
“Liggend naakt op conische sokkel.” Beeld in deels geglazuurd aardewerk. Gedateerd 1989. Gesigneerd.
“Nu couché sur socle conique”. Sculpture en faïence partiellement couverte. Datée 1989. Signée.No longer availableDim. H 71 cmEstimate: € 600/700 -
#116
Caucaze tapijt van wol met centraal medaillon op grijsgroene fond. Handgeknoopt.
Tapis Caucaze en laine à médaillon central sur fond vert-gris. Noué main.No longer availableDim. 280 x 170 cmEstimate: € 60/100 -
#18Richard Aurili
Groep met spiegel. Terracotta. Gesigneerd en genummerd.
“Dame faisant sa toilette”. Groupe en terre cuite avec miroir. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 300/400 -
#278Ernest Rancoulet
“L’âge d’or”. Een groep van bruingepatineerd zamak. Gesigneerd. Einde XIXe eeuw.
“L’âge d’or”. Groupe en régule à patine brune. Signé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220/280 -
#759
Een groep van donkergepatineerd brons met een afbeelding van drie apen.
Groupe en bronze à patine foncée représentant trois singes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 2500/2700 -
#213Emile Laporte
“Vincere.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Vincere”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 320/400 -
#26
Een muziekstaander van gedraaid en gesculpteerd notenhout.
Porte-musique en noyer tourné et sculpté.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60/100 -
#203Sylvain Kinsburger
“Musicerende Amor.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Amour musicien”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 850/1000 -
#767
Een schildersezel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 460/500 -
#774
Een kabinetje van wortelfineer met veertien kleine laden en een deurtje.
Petit cabinet en placage de ronce ouvrant à quatorze petits tiroirs et une porte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#826
“Duif”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
“Pigeon”. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. H 28 cmEstimate: € 40/60 -
#666
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd hout in renaissancestijl met getorste stijlen. Onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet à deux corps en bois sculpté de style Renaissance aux montants torsadés. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 217 cmEstimate: € 60/100 -
#720
Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rieten zit en rug.
Paire de fauteuils en bois à patine blanche de style Louis XV. Siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 320/380 -
#351
Een bronzen damesprofiel op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de femme en bronze sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 26/30 -
#591Michel Hereman
“Post-demonisch wezen.” Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à glaçure. Monogrammée.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 90/120 -
#201Georges Minne
“Geknielde jongeling”. Draagt een handtekening. Postuum gegoten.
“Garçon agenouillé”. Porte une signature. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 3000/4000 -
#818
Een paar ijzeren liggende leeuwen voor terras of tuin.
Paire de lions couchés en fer, pour terrasse ou jardin.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 100/120 -
#637
“Duitse schepers”. Een groep van zilvergepatineerd brons op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.
“Bergers allemands”. Groupe en bronze argenté sur socle en onyx et pierre de taille. Années ‘30.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#191
Een ivoren theaterspeler van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Japanse okimono.
Acteur de théâtre en ivoire sculpté. Signature sous la base. Okimono japonais.No longer availableDim. H 8 cmEstimate: € 40/60 -
#155
Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 150/200 -
#411Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Zilveren Appels”. Reclame-uitgave voor Groep Argenta. Ed. Standaard-Boekhandel 1981. Zeer goede staat, met zelfklever van het Agentschap op voorpagina. Drie exemplaren.
Suske en Wiske. “De Zilveren Appels”. Edition publicitaire du groupe Argenta. Ed. Standaard-Boekhandel 1981. Très bon état avec autocollant de l’agence sur la première page. Trois exemplaires.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#215
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. H VS I. En robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct. H. VS 1. Et des rubis ayant un poids total de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 3,29 gEstimate: € 800/1000 -
#59
Een oude kaart van de Stad Antwerpen. Een gravure van cartograaf Guicciardini uit 1587.
Ancienne carte de la ville d’Anvers. Gravure par Guicciardini de 1587.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#381
Een lot glaswerk, bestaande uit een asbak van glaspasta, twee verschillende amberkleurige vazen en een kleurloze.
Lot de verreries comprenant un cendrier en pâte de verre, deux vases ambrés différents et un vase incolore.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#437
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit drie verschillende vazen (waarvan één met vergulde montuur) en een bonbonnière.
Lot de cristaux taillé incolore comprenant trois vases différents, dont un à monture doré, et une bonbonnière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#273
Koffieservies met toegevoegde plateau. Verzilverd metaal, gemerkt onderaan Wiskemann.
Service à café et plateau dépareillé. Métal argenté avec la marque de Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#274
Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd meisjesportet. XIXe eeuw.
Plaquette en porcelaine représentant un portrait de jeune fille peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 80/120 -
#625De Coene
Een barmeubel van gefineerd hout met bovenaan glazen schuirfaampjes en onderaan een deurtje, versierd met een ingelegd ruitmotief. Jaren ‘50.
Meuble bar en bois de placage. Le dessus à deux portes glissantes en verre, le dessous à une porte décorée d’une losange incrustée. Années 50.No longer availableDim. b: 125 cmEstimate: € 150/200 -
#787
Twee diverse sokkeltjes, het ene in Lodewijk XVI-stijl met vergulde monturen, het andere in Engelse stijl met getorste zuiltjes en twee kleine laden.
Deux socles, l’un de style Louis XVI à montures dorées, l’autre de style anglais aux colonnettes torsadées et deux petits tiroirs.No longer availableDim. H. 87 & 76 cmEstimate: € 40/50 -
#775
Een luchter van verguld metaal met acht lichtpunten.
Lustre en métal doré à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40/60