Similar lots by type
-
#744
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Begin XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#725
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 200/300 -
#820
Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een lade en bovenaan een glazen beschermblad.
Table d’appoint en acajou de style anglais ouvrant à un tiroir. Tablette en verre.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 40/60 -
#823
Een vouwstoel van gesculpteerd notenhout met gecanneerde zit en rug.
Chaise pliante en noyer sculpté aux siège et dossier cannés.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#766
Een naaitafeltje van gesculpteerd notenhout en wortelfineer. Victoriaans.
Table à ouvrage en noyer sculpté et placage de ronce. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 70 cmEstimate: € 80/120 -
#376
Een mahoniehouten theetafeltje met een getorste poot, eindigend in drie voluten. XIXe eeuw.
Table à thé en acajou sur pied central torsadé terminant en trois volutes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 200/250 -
#767
Een schildersezel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 460/500 -
#798
Twee gigognetafeltjes met getorste poten.
Deux tables de gigogne aux pieds torsadés.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#761
Een buffet van gefineerd palissanderhout met vier deuren en sobere messingen monturen. We voegen er een gelijkaardige tafel aan toe. Jaren 50.
Buffet en placage de palissandre ouvrant à quatre portes. Montures sobres en laiton. Nous ajoutons une table semblable. Années 50.No longer availableDim. B 223 cmEstimate: € 100/120 -
#705
Een tweezijdig schap van gesculpteerd eikenhout in drie niveaus. XIXde eeuw.
Etagère double face en chêne sculpté à trois niveaux. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 200/240 -
#792
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout, langs weerskanten versierd met een leeuwenkop.
Porte manteaux mural en chêne sculpté. De chaque côté décoré d’une tête de lion.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#800
Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een glazen blad.
Table d’appoint en acajou de style anglais à tablette en verre.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40/60 -
#625De Coene
Een barmeubel van gefineerd hout met bovenaan glazen schuirfaampjes en onderaan een deurtje, versierd met een ingelegd ruitmotief. Jaren ‘50.
Meuble bar en bois de placage. Le dessus à deux portes glissantes en verre, le dessous à une porte décorée d’une losange incrustée. Années 50.No longer availableDim. b: 125 cmEstimate: € 150/200 -
#726
Twee buffetkasten van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Opzetten ontbreken.
Deux buffets en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Sans parties supérieures.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#720
Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rieten zit en rug.
Paire de fauteuils en bois à patine blanche de style Louis XV. Siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 320/380 -
#774
Een kabinetje van wortelfineer met veertien kleine laden en een deurtje.
Petit cabinet en placage de ronce ouvrant à quatorze petits tiroirs et une porte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#386
Twee boekenkasten in Engelse stijl, de hoekstijlen in de vorm van gedraaide zuiltjes.
Deux bibliothèques de style anglais. Sur les coins des colonnettes tournées.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 100/160 -
#626De Coene
Een lange buffetkast van gefineerd hout, met twee gebogen deuren aan de zijkant en de twee middelste deuren versierd met een ingelegd ruitmotief. De poten bovenaan getooid met een kapiteel. Jaren ‘50.
Long buffet en bois de placage ouvrant à deux portes galbées des deux côtés. Les deux portes de milieu décorées d’une losange incrustée. Les montants surmontés d’un chapiteau. Années 50.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 200/300 -
#399
Een houten kamerknecht.
Valet de chambre en bois.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 15/25 -
#736
Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280 -
#807
Twee robuuste vierkante salontafels en een rond met een tussenblad.
Deux tables de salon carrés robustes et une ronde à tablette d’entretoise.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#198
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#740
Een voetbankje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl en bekleed met naaldwerk. XIXe eeuw.
Banquette en noyer sculpté de style Louis XVI, recouvert de tapisserie. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 54 cmEstimate: € 20/25 -
#602Grundig
Een gefineerd houten muziekmeubel. Model: Grundig Musikschrank No. 8042 W/3d. Jaren ‘50.
Meuble à musique en bois de placage. Modèle Grundig Musikschrank N° 8042 W/3d. Jaren ‘50.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#36
Een Perzisch wollen loper en twee karpetjes. Handgeknoopt, slijtage.
Couloir et deux carpettes persans en laine. Faits main, usures.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#458
Bronzen kruikje met een leeuw als handvat en met een fries met dansende figuren op de buik.
Aiguière en bronze décorée d’une frise de personnages sur la panse. Anse en forme de lion sautant.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 80/120 -
#351
Een bronzen damesprofiel op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de femme en bronze sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 26/30 -
#574Maurice De VochtPeriod: 1914-2006
“Figuren in een imaginair landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages dans un paysage imaginaire” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 91 x 50 cmEstimate: € 100/160 -
#544Paule PiaPeriod: °1920
“Mijn naam is haas”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/99 buiten de plaat.
“Mijn naam is haas”. Lithographie. Signée et numérotée 22/99 hors planche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20/30 -
#649
Muurversiering van metaal in de vorm van een ramskop.
Ornement mural en métal en forme de tête de bélier.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 50/80 -
#498Märklin
Kleine locomotief en vier wagons van de Compagnie des Ciments Belges, compleet met een doos “pierre bleue”. Nr 2848. In oorspronkelijke doos, als nieuw.
Petite locomotive et quatre wagons de la Compagnie des Ciments Belges, complets avec une boîte contenant de la pierre bleue. N° 2848. Boîte d’origine, comme neuf.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#691
Twee miniatuurauto’s:- “Chevrolet Corvette Sting Ray” Corgi Toys. Met wegklapbare koplampjes.- “Desoto Fireflite Police car”. Dinky Toys.
Deux voitures miniatures:- “Chevrolet Corvette Sting Ray”. Corgi Toys. Avec phares amovibles.- “Desoto Fireflite Police Car”. Dinky Toys.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#771
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. En enkele andere boeken.
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. Et quelques livres dépareillés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#459Etienne Le Compte
“Panama danseres.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse de Panama”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#19A.M.
“Portret van een vrouw met zijden muts”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1856.
“Portrait d’une femme au bonnet de soie”. Crayon sur papier. Monogrammé et daté 1856.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 50/80 -
#648
Een lot van zeven bouwpakketten voor miniatuurauto’s.
Lot de sept paquets de construction de voitures miniatures.No longer availableEstimate: € 35/40