Similar lots by type
-
#788
Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.
Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20/40 -
#782
Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.
Une petite vitrine en chêne à une porte.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 30/50 -
#778
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#770
Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#780
Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#800
Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#628
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#764
Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 120/200 -
#765
Een sobere eikenhouten bureautafel met een lade in de gordel.
Un bureau sobre en pin avec un tiroir dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#610
Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200/220 -
#606
Een verguld metalen console met glazen blad.
Une console en métal avec tablette en verre.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 360/400 -
#785
Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.
Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#776
Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
Une table de nuit en style régence avec un tiroir.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 30/40 -
#619
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#805
Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.
Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.No longer availableDim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#638
Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.
Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.No longer availableDim. b: 117 cmEstimate: € 200/300 -
#790
Een paar eikenhouten Windsorstoelen.
Deux chaises en chêne style Windsor.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#791
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#801
Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.
Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#795
Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#629
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#595Gasparucci Italo
Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240/360 -
#520
Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#786
Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.
Une table avec rallonges à pieds cambrés.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#582Sandra Jayat
“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition avec figures”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x37 cmEstimate: € 220/240 -
#470Mapuche
Twee halssnoeren met hangers, twee broches, een paar oorbellen en een speld met een munt van 925 ‰ zilver. Zeven verschillende ponchospelden van de indianen. Ter plaatse aangekocht.
Deux colliers et pendentifs, deux broches, une paire de boucles d’oreilles et une épingle à la pièce de monnaie en argent sterling. Sept épingles à poncho indiennes. Achetés sur place.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#75
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant in princesses geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct serti de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,40 ct et de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,29 gEstimate: € 650/750 -
#11
“Elisabeth Reine des Belges”. Een bronzen plaquette uit 1916, verkocht ten voordelen van weeskinderen.
“Elisabeth Reine des Belges”. Plaquette en bronze de 1916, vendue à la bénéfice des orphelins.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20/25 -
#511Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Une statue partiellement en faïence polychrome. Monogrammée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 65/100 -
#363
“Geschiedenis van België”. Henri Pirenne. Ed. La renaissance du livre, Brussel. Vier delen.
“Geschiedenis van Belgie”. Henri Pirenne. Ed. La renaissance du livre, Bruxelles. En quatre volumes.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#219Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 200/300 -
#465Ethiopie
Drie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰. Vier verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
Trois différentes pièces de monnaie, dont une “Marie-Thérèse” en argent et une en “argent” 10‰ suspendue à une corde. Quatre colliers en “argent” 10‰. Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetées sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#749
Een oude metalen vogelkooi. Begin XXe eeuw.
Une cage à oiseaux en métal, ancien. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50/80 -
#454
“Madonna met Kind” en “Twee huiselijke scènes”. Gouache op zijde. China.
“Vierge à l’Enfant” et “Deux scènes domestiques”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 53 x 32 en 32 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#1
Een lot porselein, bestaande uit een konijn, vier verschillende vogeltjes en drie bloemenmandjes.
Un lot d’objets en porcelaine, comprenant un lapin, quatre oiseaux et trois paniers à fleurs.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#417
Een paar Arabische theedozen van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
Deux boites à thé arabes en métal argenté. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 30/40