Other lots by Hereman
-
#503Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Une statue partiellement en faïence polychrome. Monogrammée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65/100 -
#667Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Une statue partiellement en faïence polychrome. Monogrammée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/70
Similar lots by type
-
#658
“Cinemaploeg”. Een lot van drie beeldjes van gepolychromeerd hout. Afrikaans werk.
“Equipe de cinéma”. Un lot de trois statues en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. h: 30 - 35 cmEstimate: € 40/60 -
#557
“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.
“Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#197
Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.
Une statue en bronze sur socle en pierre de taille représentant un éléphant assis.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 360/400 -
#201Leon Grégoire
“De hofmaking”. Een groep van bruingepatineerd brons op ronde arduinen voetstuk. Gesigneerd
“Courtiser”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 1900/2200 -
#183Antoine Bofill
“Pijprokende arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“ Ouvrier qui fume la pipe”. Une statue en bronze brun patiné. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 440/500 -
#203
“Koppel”. Een modern bronsen beeld.
“Couple”. Une statue moderne en bronze.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 360/420 -
#207
“Vechtende hertenbokken”. Een beeld van groengepatineerd zamak op zwart marmeren sokkel.
“Cerfs en combat”. Une statue en régule verte patinée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 160/180 -
#689
“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
“Mozart”. Un buste en bronze patiné.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#331
“Valk”. Een beeld van meerkleurig biscuit. naar een ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt en genummerd op 1000 exemplaren. Kleine schade aan een nagel. Italiaans werk.
“Faucon”. Une statue en biscuit polychrome, d’après une oeuvre de Edoardo Tasca. Marque et numéro sur 1000 exemplaires. Petits dégâts. Oeuvre italienne.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#211
“Classicistische vrouwenfiguur”. Een beeld van grijs marmer en albast. Beschadiging aan de rechterhand. XIXe eeuw.
“Figure de femme classique”. Une statue en marbre gris et albâtre. Dégâts à la main gauche. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/400 -
#698
Twee houten voorouderbeelden. Fang, Gabon/Kameroen & Ngombe Anbongi, DR Congo.
Deux statuettes d’ancêtres en bois. Fang, Gabon/Cameroun et Ngombe Mbongi, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 58 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#2
Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.
Un lot de douze statues en bronze et régule.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#209
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#523
Een Afrikaans fetisjbeeld met nagels, touw en schelpen. Nkisi Nkond, D.R. Congo.
Une statue africaine fétiche avec ongles, corde et coquillages. Nkisi Nkond, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160/200 -
#214A. Kirchheim
“Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.
“Vierge à l’Enfant”. Une statue en plâtre. Art Déco.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/45 -
#147Potteau
“Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.
“Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#233
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.
Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500/800 -
#161Billes
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#187Halfdan HertzbergPeriod: 1857 - 1890
“Fluitende jongen”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Ontwerp naar aanleiding van de wereldtentoonstelling te Parijs in 1889.
“Garçon qui siffle”. Une statue en bronze patiné brun. Oeuvre en hommage de l’exposition mondiale de 1889 à Paris.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750/1000 -
#653
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.
Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.No longer availableDim. h: 33, 34 & 40 cmEstimate: € 6/70 -
#167
“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.
“Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. h: 63 & 54 cmEstimate: € 150/200 -
#221
Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20°0/220 -
#223
“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
“Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 119 cm (beeld)Estimate: € 400/600 -
#710
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#773
Een olielamp van handbeschilderd opaalglas.
Une lampe à huile en verre opaline, peint à la main.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30/50 -
#626
Een eikenhouten bibliotheekkast met twee gevitreerde deuren met facetgeslepen glas.
Une bibliothèque à deux portes vitrées en verre à facettes.No longer availableDim. 202 x 128 x 43 cmEstimate: € 200/240 -
#588
Een gemberpot zonder deksel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.
Un pot à gingembre sans couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#575
Een gefineerde commode met drie laden en een grijs marmeren blad.
Une commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre gris.No longer availableDim. b: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#412
Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.
Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#268
Een bronzen schemerlampje in de vorm van een violist bij een kapel bij een boom met een engeltje.
Une lampe en bronze représentant un violoniste près d’une chapelle avec un ange près d’un arbre.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#141Château des Tuileries - Sèvres
Een paar siervazen man meerkleurig porselein en messing, versierd met handgeschilderde decors van personages in een landschap en bloemen in cartouches op blauwe fond, afgewerkt met verguldsel. Gemerkt en het decor gesigneerd ‘Bernier’. XIXe eeuw. Eén deksel gerestaureerd.
Deux vases en porcelaine polychrome et laiton, décor peint à la main de personnages dans un paysage et fleurs - cartouches sur fond bleu avec finitions de dorure. Marqués et signés Bernier. XIXième siècle. Un couvercle a été restauré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 300/500 -
#574
Een sober Engels bureau met vier tapse poten, drie laden in de gordel en een gevacheteerd blad.
Un bureau anglais sobre avec quatre pieds fuseau, trois tiroirs dans la ceinture et une tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 145 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#283
Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engeland, XIXe eeuw.
Console en acajou à trois niveau. Sur roulettes. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 107 x 103 x 41 cmEstimate: € 200/240 -
#238
Een koperen kandelaar gedragen door een putto in de geest van Moreau.
Un chandelier en cuivre porté par un putto dans l’esprit de Moreau.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 50/60 -
#752Edward De RopPeriod: 1928-2007
“Jerom”. Tekening met opdracht, gesigneerd.
“Jerom”. Dessin dédicacé, signé.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#17Louis Vuitton
Een lot van vijf adresboekjes.
Un lot de cinq carnets d’adresse.No longer availableEstimate: € 30/50