Similar lots by type
-
#571
Drie wierookvaten, waarvan twee van geel koper en één verzilverde. XIXe eeuw.
Trois encensoirs dont deux en cuivre jaune et un argenté. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/180 -
#399
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, waaronder schotels, een wijnkoeler, een kandelaar, een mandje, suikertangen, ... O.a gemerkt van Christofle.
Lot varié en métal argenté dont plats, un seau à champagne, un candélabre, un panier, des pinces à sucre etc. E.a. Christofle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#33
Twee paar verzilverd metalen kandelaars, waarvan twee in Engelse stijl.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont deux de style anglais.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#789
Kamerscherm van Japans lakwerk bestaande uit vier panelen met veelkleurige versiering van personages in een landschap op zwarte achtergrond.
Paravent en laque du Japon à quatre vantaux décorés de personnages dans un paysage sur fond noir.No longer availableDim. 183 x 184 cmEstimate: € 30à/400 -
#363
Een paar balustervormige lampenvoeten van verzilverd metaal met een sobere versiering van lauwerkransen. XIXe eeuw.
Paire de pieds de lampes balustres en métal argenté. Décor sobre de guirlandes de lauriers. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#221
Twee steigerende paarden. Bronzen groep.
Deux chevaux caracolant. Groupe en bronze.No longer availableDim. H.67 cmEstimate: € 300/400 -
#296Josheghan
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 212 x 312Estimate: € 100/120 -
#527
Drie vazen van Satsuma aardewerk in diverse uitvoeringen.
Trois vases en faïence de Satsuma de différentes formes.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. h: 220 x 158 cmEstimate: € 60/80 -
#49
Een lot van vier reproducties, waarvan twee naar Redouté, een olieverfschilderijtje en een lithografie met een spotprent.
Lot de quatre reproductions dont deux d’après Redouté, une peinture et une litho à la caricature.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#275
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. twee saffiertjes en een robijncabochon.
Bague en or jaune 14 ct sertie de diamant de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct, de deux petits saphirs et d’un cabochon de rubis.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 250/350 -
#21Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/220 -
#157
Avondtasje met maliën. Zilverkeur voor 800‰
Sac de soir à maillons. Argent au poinçon de 800‰.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 100/120 -
#423Dusart, Bruxelles
Een zwart marmeren klokstel in Napoleon III- stijl. Te restaureren.
Garniture de cheminée en marbre noir d’époque Napoléon III. A restaurer.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 100/150 -
#328
Een serie van van twaalf glazen van gekleurd en geslepen Boheems kristal.
Suite de douze verres en cristal de Bohème taillé de différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#247
Een zilveren sauskommetje met Engelse keuren.
Saucière en argent aux poinçons anglais.No longer availableDim. 8,5 x 14 cm 109,73 gEstimate: € 70/90 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 250/350