Similar lots by type
-
#108
Een amfoorvormige samovar van geel en rood koper. XIXe eeuw.
Samovar de forme amphore en cuivre rouge et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50/80 -
#789
Kamerscherm van Japans lakwerk bestaande uit vier panelen met veelkleurige versiering van personages in een landschap op zwarte achtergrond.
Paravent en laque du Japon à quatre vantaux décorés de personnages dans un paysage sur fond noir.No longer availableDim. 183 x 184 cmEstimate: € 30à/400 -
#399
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, waaronder schotels, een wijnkoeler, een kandelaar, een mandje, suikertangen, ... O.a gemerkt van Christofle.
Lot varié en métal argenté dont plats, un seau à champagne, un candélabre, un panier, des pinces à sucre etc. E.a. Christofle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#483
Een paar messingen kandelaars met een classicistische damesbuste in de de schacht versierd.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. Tiges élaborées et ornées de têtes de femmes.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 25/35 -
#799
Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.
Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#18
Een patisseriestaander in drie niveaus van wit metaal.
Etagère à pâtisserie à trois niveaux en métal blanc.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 20/30 -
#67
Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.
Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 25/35 -
#393
Vier verschillende koperen kandelaars, gemonteerd als lampenvoet.
Quatre candélabres différents en cuivre. Montés en lampe.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#147
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl en versierd met handgeschilderde porseleinen monturen.
Paire de candélabres de style baroque en laiton et porcelaine peinte à la main.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#571
Drie wierookvaten, waarvan twee van geel koper en één verzilverde. XIXe eeuw.
Trois encensoirs dont deux en cuivre jaune et un argenté. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/180 -
#554
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#33
Twee paar verzilverd metalen kandelaars, waarvan twee in Engelse stijl.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont deux de style anglais.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#141
Geelkoperen brandweerhelm met opschrift Srs. Pompiers de Sées. Omstreeks 1900. Deuken en manco’s.
Casque de pompier en cuivre jaune à l’inscription Srs. Pompiers de Sées. Vers 1900. Dentée et manquants.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/50 -
#323
Twee siervazen met messingen voet en onyxen kelk. Schilfer van de rand.
Deux vases décoratifs en onyx sur piédouche en laiton. Un éclat.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 60/80 -
#761
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église de style baroque.No longer availableDim. H 65 cmEstimate: € 40/60 -
#548
Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.
Long vase en cuivre décoré d’arabesques.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 80/100 -
#391
Drie paar koperen kandelaars in verschillende stijlen, allen gemonteerd als lampenvoeten.
Trois paires de candélabres en cuivre de différents styles, montés en lampes électriques.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#510
Twee kleine zilveren gegraveerde zakhorloges remontoirs dubbele kast. 800 ‰. Genummerd.
Deux petits remontoirs en argent à double boîtier gravé. Numérotés. 800‰.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#577
Een Ottomaanse vest met fluweel. XIXe eeuw.
Veste ottomane en velours. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#508
Een lot aziatica bestaande uit een bronzen theepotje, een bronzen Boeddhahoofd en een spekstenen sculptuur.
Lot comprenant une théière en bronze, une tête du Bouddha en bronze et une sculpture en pierre de lard. Travail asiatique.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#549Pierre Alechinsky
“Compositie met boom”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 87/90.
“Composition avec un arbre”. Litho. Signée et numérotée 87/90.No longer availableDim. 64 x 45 cmEstimate: € 240/300 -
#223
Een smeedijzeren slagzwaard. Decoratief exemplaar.
Glaive décorative en fer forgé.No longer availableDim. L. 163 cmEstimate: € 100/120 -
#203Val St. Lambert
Een art nouveau vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van een zeilboot op een meer. Gemerkt.
Vase art nouveau en pâte de verre polychrome à décor à l’eau forte d’un voilier sur un lac. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#260
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met koraal.
Bague en or jaune 18 ct sertie de corail.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250/350 -
#640Roskopf De Sterre
Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd.
Remontoir à double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#423Dusart, Bruxelles
Een zwart marmeren klokstel in Napoleon III- stijl. Te restaureren.
Garniture de cheminée en marbre noir d’époque Napoléon III. A restaurer.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 100/150 -
#193Carrier - Belleuse
“Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600/650 -
#667
Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.
Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#721Figaro, Paris
Een zinken kappersspoelbak op gietijzeren voet. Begin XXe eeuw.
Lavabo de coiffeur en zinc sur base en fonte. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50