Similar lots by type
-
#256
Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.
Bain marie en argent sterling ajouré.No longer availableDim. 740, 31 g Ø 23 cmEstimate: € 320/420 -
#207
Een zilveren korf met gedreven floraal decor. Keuren van Sheffield, datumletter I voor 1818 (?), dutymark George IV, makersmerk IK-IW & Co (?).
Panier en argent à décor de fleurs repoussées. Poinçons de Sheffield, lettre date I pour 1818 (?), poinçon d’accise George IV, poinçon d’orfèvre IK-IW & Co (?).No longer availableDim. 1375,40 g L. 35 cmEstimate: € 750/850 -
#226Tane
Een lot van twaalf sterling zilveren onderborden. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douze dessous-de-plats en argent. Poinçons mexicains sterling. Avec sacs de protection.No longer availableDim. +/- 7452 g Ø 29 cmEstimate: € 3500/4000 -
#246Tande
Een lot van twaalf kleine onderborden van sterling zilver. Mexicaans werk.
Lot de douze dessous-de-plats en argent sterling. Travail mexicain.No longer availableDim. +/- 4944 g Ø 22,5 cmEstimate: € 2300/2800 -
#236
Een zilveren schaal op drie pootjes, versierd met florale motieven in reliëf op de vleugel.
Plat en argent sur trois pieds décoré de motifs floraux en relief sur l’aile.No longer availableDim. 677,30 g Ø 26,5 cmEstimate: € 300/400 -
#188
Een zilveren schaal met gechantourneerde rand met gedreven bloemenmotief. Gemerkt onderaan: Lebrun Paris. Eerste gehaltemerk.
Plat en argent au poinçon français pour le premier titre. Bord chantourné aux motifs florales repoussés. Poinçon d’Orfèvre: Lebrun, Paris.No longer availableDim. 840 gEstimate: € 450/500 -
#734Takehiko
Een zilveren zeiljacht op een houten voetstuk. 985 ‰.
Voilier en argent sur socle en bois. Poinçon de 985‰.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#313
Een vleesbestek en een notenkraker met zilveren handvatten in etui.
Couvert à viande et un casse-noix aux manches en argent dans son étui.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#384
Een etui met twaalf dessertvorkjes en een taartenschep met 800 promille zilveren handvatten. We voegen er een slabestek, eveneens met zilveren handvatten aan toe.
Etui contentant douze fourchettes à dessert et une pelle à tarte aux manches en argent 800‰. Nous ajoutons un couvert à salade également aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#423
Een coupe van gedreven zilver, versierd met hindoeïstische scènes in hoogreliëf in vijf compartimenten verdeeld.
Coupe en argent repoussé décorée de scènes hindouistes en relief dans cinq compartiments.No longer availableDim. +/- 741 g. Ø 18 cmEstimate: € 600/800 -
#318
Een lot zilver bestek, bestaande uit een tweedelig en een driedelig serveerbestek, een set van zeven dessertmesjes en -vorkjes, twee botermesjes en een cocktailvorkje.
Lot de couverts en argent comprenant un couvert de service deux pièces et un trois pièces. Une suite de sept couteaux et fourchettes de dessert, deux couteaux à beurre et une fourchette à cocktail.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 50/80 -
Een vierdelig koffie- en theestel van 835‰ zilver met getorste ribben. Duitse keuren.
No longer availableDim. +/- 1665 gEstimate: € 750/850 -
#216Tane
Een serie van twaalf onderborden van vermeil. 925‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Suite de douze dessous-de-plats en vermeil. Poinçons mexicains d’argent sterling 925‰. Avec sacs de protection.No longer availableDim. +/- 9984 g Ø 30 cmEstimate: € 4500/5500
Other lots in this auction
-
#264
“Madonna met kind” & “Vrouw bij het raam. Resp. Olieverf op doek en paneel en gesigneerd Wernaers & De Loose.
“Vierge à l’enfant” et “Femme devant la fenêtre”. Huile sur toile et sur panneau, signés respectivement Wernaers et De Loose.No longer availableDim. 22 x 16 & 40 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#410Van Cleef en Arpels en Dunlop
Twee aftershaves van 50 ml en 100 ml.
Deux après-rasage de 50 ml et de 100 ml.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#662
Twee Chinese scrolls op rijstpapier met afbeeldingen van krijgers.
Deux rouleaux chinois sur papier de riz représentant des guerriers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#224V. Moerdonck
“De herder in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le berger dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 81 cmEstimate: € 120/200 -
#416Meissen
Een gedeelte servies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een vergulde bies op de rand. Bestaande uit vier ovale en twee ronde schotels en zeventien borden. Gemerkt met gekruiste zwaarden.
Partie de service en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main et une bordure dorée sur l’aile. Comprenant quatre plats ovales et deux ronds et dix-sept assiettes. Marque avec épées croisées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#140
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto : 25,67 gEstimate: € 200/300 -
#395Tissot en Rodania
Drie verschillende gedragen horloges met lederen polsband.
Trois différentes montres aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#230
“Moeder Gods met verwelkende bloem”. Griekse volksicoon, einde XIXde eeuw.
“Mère de Dieux à la fleur fanée”. Icône grecque, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 36 x 23,5 cmEstimate: € 420/480 -
#613
“Jongen en meisje met vogeltjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar werken van Aug. Moreau.
“Garçon et fille aux oiseaux”. Deux sculptures en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#739
Een paar kandelaars van massief geel koper in barokke stijl. XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en laiton massif de style baroque. Fût torsadé vers le haut, le bas aux balustres. Piétement tripode décoré en relief de têtes d’angelots ailées. Larges binets circulaires. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/120 -
#729
Een bol vaasje van aardewerk met een meerkleurig vegetaal decor.
Vase sphérique en faïence à décor végétal polychrome.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#162
Glasraam met voorstelling van een schrijver.
Vitraux représentant un écrivain.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 100/120