#793
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met een Lodewijk XVI-motief.
#427
#29
#487
Een Ruyi van verzilverd metaal. Gemerkt.
#387
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
#703Rogers & Bro.
Lot extensif de couverts en métal argenté pour six personnes contenant entre autres des couverts à service, poivrier et salière, etc. Dans ménagère en bois.No longer availableEstimate: € 40/60
#517
#495
#720
Vier vierkante eikenhouten stoelen met rieten zit.
Quatre chaises en chêne à sièges cannés.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#534Isa Van der ZeePeriod: °1928
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Composition”. Techniques mixte. Signée.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#265
Davo. Postzegelalbum. Spoorwegen, strafport e.d.
#178Bastian
“De arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“L’ouvrier”. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 440/500 -
#162Lea Steppe
“Italiaanse poppen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Poupées italiennes”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableEstimate: € 150/220 -
#663
Vase à long col en porcelaine coquille d’oeuf polychrome avec décor fleuri sur fond jaune. Etui.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#556
Een mahoniehouten sofa met groen fluwelen bekleding.
#151
Een glazen vaas met een geëtst bladerdecor. Draagt handtekening “Muller Frères.
Un vase en verre avec décor gravé de feuillage. Signé “Muller Frères”.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180/240 -
#70
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct et d’un rubis de ± 0,25 ct.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#761
Een lot van drie eieren en een grote en een kleine bol van meersoortig marmer.
Un lot de cinq oeufs en marbre polychrome dont un petit et un grand.No longer availableEstimate: € 25/40